ČEŠTÍ TURISTÉ SE VRACÍ DO CHORVATSKÝCH KEMPŮ

středa 1. duben 2015 00:00 / napsal Kateřina Dronská

Není žádnou novinkou, že pobyt u moře nabízí celou řadu zdravotních výhod. Mořský vzduch, teplé počasí a celkově vlídné klima prospívá zdraví všech věkových skupin, a láká tak k pobytu hlavně rodiny s dětmi, turisty vyhledávající zdravý životní styl nebo sportovce a v posledních letech také stále více seniorů. Cestovní kancelář CHERRY TOUR s úzkou specializací na kempový program vytváří produkty šité na míru právě těmto cílovým skupinám od roku 1999.

 Kempování prošlo revolucí

Požadavky a priority klientů se s dobou mění a ani kempování nezůstalo pozadu, technický pokrok tento styl dovolené naprosto proměnil. Ze špinavých stanů a nepohodlných karimatek se staly moderní mobilní domy s připojením na vodu, plyn i elektřinu, domy se dvěma ložnicemi, klimatizovanou kuchyní, koupelnou i venkovní terasou a tak se čeští turisté do chorvatských kempů stále častěji vracejí. Také zázemí a infrastruktura kempů prošla velkými změnami. V areálech naleznete bazény, prostory, pro grilování, moderní sportovní vybavení, zázemí pro zábavu a animační programy. Cestovní kancelář CHERRY TOUR vybírá pro své mobilní domy kempy se třemi nebo čtyřmi hvězdami vždy dobře osvědčené a s těmi nejlepšími referencemi, aby klienti byli spokojeni. Pro sezónu 2015 přichází cestovní kancelář CHERRY TOUR s novinkou, jsou to tří ložnicové, prostornější mobilní domy CAPRI o velikosti 7,6 x 3,8 m. Reagujeme na poptávku našich klientů po a mobilní domy CAPRI jsme instalovali do dlouhodobě oblíbeného střediska na istrijském poloostrově, v blízkosti městečka Poreč, do čtyřhvězdičkového kempu Bijela Uvala, kde jsme doposud nabízeli pobyty jen v karavanech.

Nabídka pro seniory

Cestovní kanceláře se předhánějí se slevami a zvýhodněnými pobyty pro seniory, kterých rok od roku na zlatavých plážích Jadranu přibývá. Ani cestovní kancelář CHERRY TOUR nezůstala pozadu a ve spolupráci s centrálou turistického ruchu připravila dotované pobyty pro věkovou skupinu 55+ za zvýhodněné ceny. Proto si tak mohou stále aktivnější senioři dovolit svou vysněnou dovolenou. Nejoblíbenější termíny pro dovolenou ve zlatém věku jsou květen, červen a září. Tyto měsíce nabízí příjemné teplé počasí, bez přeplněných pláží, promenád, restaurací a kaváren. A stále větší oblibu si také mezi seniory získává kemping. Naši nejjižnější a zároveň mezi seniory nejoblíbenější destinací je Šibenik - Beach Resort Solaris. Kemp je součástí vyhlášeného střediska SOLARIS Resort. Oblast nabízí nevšední atrakce a služby nejen pro seniory. Jedná se o nejlépe vybavené středisko na Jadranu. Naleznete zde novou soustavu bazénů s barem přímo na pláži, maketu námořní lodi, skanzen, stylové restaurace a bary. Moderní středisko nabízející sportovně-relaxační zónu s Aquaparky, wellness a animačními objekty. Prožít takto jeden měsíc života v malém domečku u moře s nadstandartními službami tak nebylo nikdy snazší.

Rodiny s dětmi

Pokud vybíráte dovolenou a chcete s sebou vzít také své děti a chcete mít jistotu, že si zasloužené volno všichni užijete, neuděláte nikdy chybu, pokud pojedete s CHERRY TOUR do mobilního domu. Mobilní dům v moderně vybaveném kempu Vám poskytne dokonalý komfort, jste skoro na pláži, a nemusíte se zabývat, jak děti zabavíte. A pokud jsou už Vaše děti odrostlejší a společná dovolená přestává stále více vyhovovat rozdílným potřebám obou generací, tak i pro Vás má cestovní kancelář CHERRY TOURřešení. Připravila letní dětský tábor inspirovaný malou mořskou vílou a Poseidonem. Tábor se koná v oblíbeném středisku Park Soline v Biogradu na Moru v termínu od 7.8. do 16.8. 2015. Středisko se chlubí čtyřmi hvězdami a nabízí bohaté vyžití společně se zkušeným personálem pedagogů. Na děti čekají mnohá dobrodružství i nová přátelství. Na přímořském táboře se naučí šnorchlovat, malovat na kameny a mušle zdobit trička. Také večer na ně čeká bohatý program tematicky zasazený do atmosféry jadranského pobřeží. Abychom předešli obavám rodičů nechat své dítě tak dalek od domova bez dozoru, náš zkušený tým bude každý den zveřejňovat fotografie vašich dětí na internetových stránkách, kde se budete moci sami přesvědčit, jak se dítě s námi baví a jak trávilo den.

Ubytování v mobilním domě šetří rodinou peněženku, poskytuje pohodlí a zábavu pro celou rodinu zaručuje atmosféru dovolené v souladu s přírodou. Dovolená v dnešním moderním kempu v mobilním domě proto směle konkuruje hotelům.

Více informací o destinací a o aktuální nabídce najdete na webových stránkách cestovní kanceláře CHERRY TOUR www.cherry-tour.cz, objednejte si dovolenou pro sebe a své děti ještě dnes.

Zdroj: http://www.turistika.cz/clanky/cesti-turiste-se-vraci-do-chorvatskych-kempu