Novinka v letošní sezoně

Novinka v letošní sezoně

čtvrtek 16. únor 2017 00:00 / napsal Lucie Pastrňáková

Zamilovali jste si Chorvatsko? V tom případě vám Poreč určitě nebude cizí. Naše cestovní kancelář samozřejmě pozoruje, které oblasti jsou nejnavštěvovanější, a právě tato k nim bezesporu patří. Neustále proto přemýšlíme, jak dovolenou pro naše klienty zpříjemnit. Pro letošní sezónu jsme tak přišli s absolutní novinkou komfortních mobilních domů v kempu Zelena Laguna. Pojďte se s námi o ubytování dozvědět více.

 

Kemp Zelena Laguna

Velmi žádaný kemp, který si návštěvníci oblíbili především kvůli jeho vybavenosti. Nachází se v něm vše, bez čeho si pořádnou dovolenou mnoho z vás nedokáže vůbec představit. Od sportovních aktivit přes restaurace s tradičními jídly a samozřejmostí je i denní a večerní zábava.

 

Ubytování

A teď už k novému ubytování, které stojí za to. Jedná se o ZCELA NOVÉ mobilní domy, které budou teprve letos instalovány. Máte tak naprostou jistotu nového a nepoužitého zařízení.

 

Vybírat můžete ze dvou typů. Mobilní domy XLINE nebo LIRICA, které jsou maximálně pro 6 osob. Nechybí zde klimatizace a nádherná „denní“ místnost, kde můžete strávit příjemný večer s přáteli. Dále oceníte i plně vybavenou kuchyni, ve které nechybí ani mikrovlnná trouba nebo varná konvice. Před domkem je zastřešená terasa s posezením a elektrickým grilem, kde si můžete udělat svou soukromou party. Domky se nachází kousek od pláže, cca 250 m.

 

Pokud byste se rádi o zájezdu dozvěděli více, neváhejte navštívit naši stránku se zájezdy.

Doporučujeme včasnou rezervaci, váš tým CHERRY TOUR.