Příběh o jednom splněném snu!

Příběh o jednom splněném snu!

uterý 11. říjen 2016 00:00 / napsal Lucie Pastrňáková

Letos jsme poznali velice zajímavý manželský pár. Na jejich životní příběh, který nám vyprávěli, jen tak nezapomeneme.

Vše začalo před 50 lety v chorvatské Poreči, kam se manželé Šindelovi vydali na svatební cestu. Nyní, po letech strávených bok po boku, se rozhodli zavzpomínat na svou první dovolenou. Toužili znovu vidět místa, kde rostla jejich láska. Jsme rádi, že jsme měli tu čest splnit jejich přání prožít zlatou svatbu ve stejném datu a na stejném místě, kde jako mladí novomanželé prožívali první společné romantické chvíle!

Manželé společně prožili dobré i zlé. Jejich vyprávění by vydalo na mnohem více, než jeden článek.

Pan Šindel, bývalý sportovec, žije i na prahu své osmdesátky stále aktivním životem a velkou měrou se podílí také na hokejových utkáních na zimním stadionu v Ostravě-Porubě.  Mimo jiné jej můžete pravidelně zahlédnout v roli  rozhodčího v boxu časoměřičů.

Sport celý život provází i paní Šindelovou, která nyní působí v atletice jako rozhodčí a své celoživotní zkušenosti tak předává novým generacím sportovců.

Pan Šindel dodává: „Cestovní kancelář CHERRY TOUR nám nabídla na jarním veletrhu na Černé louce v Ostravě pobyt v požadované lokalitě – Poreči, v termínu, který byl totožný s termínem před 50 lety.

Ubytování v karavanu v Zelené laguně splnilo naše očekávání. Výlet lodí do POREČE byl totálním splněním našeho snu o návštěvě stejného místa jako před 50 lety.

Přístup delegátky a vedení CK ke splnění našich drobných požadavků při pobytu byl příkladný. Za úspěšné naplnění našich nostalgických vzpomínek na mládí ze srdce děkujeme.“

Prohlédněte si fotografie z jejich společné svatební cesty nyní a před 50 lety.

Je nám velkou ctí, že si pro tuto životně důležitou chvíli vybrali právě CHERRY TOUR a prokázali nám tak velkou důvěru v naši CK a námi poskytované služby.

Na závěr chceme manželům Šindelovým poděkovat za možnost být součástí tak krásné události a přejeme jim mnoho štěstí a zdraví v dalších letech naplněných láskou, která je celý život spojuje.