Typy ubytování

čtvrtek 3. prosinec 2015 14:15 / napsal Lucie Pastrňáková

Karavany CHERRY (bez klimatizace)

dvouložnicové karavany se stanovými předsíněmi. Jsou kompletně vybaveny pro pobyt 4-5 dospělých (mikrovlná trouba, vařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí (nerez, sklo, porcelán), příbory, topení+ventilátor, polštáře, deky, židle, stůl, osvětlení, gril). Nutno s sebou vzít pouze ložní prádlo, utěrky a osušky. Dle velikosti a typu karavanu lze přiobjednat přistýlku pro 5. osobu. Dítě na přistýlce do 5 let včetně ZDARMA. Karavany dosahují délky cca 5 m, šíře 2 m. Ve stanech, které navazují na karavan a jejichž šíře je 2,4 m, jsou dřevěné podlážky. Před stanem je kryté posezení. Karavany jsou vybaveny střešní nástavbou, jako aktivní ochranu před sluncem i deštěm.

  

Umístění: Poreč - kemp Bijela Uvala, Pakoštane - kemp Cuka


Karavany LUX (s klimatizací)

jsou novějšího typu, dosahují délky až 6 metrů, vybavení je stejné jako u karavanů CHERRY, velmi hezké, vybaveny klimatizací. (LUX6, LUX8).

   

Umístění: Poreč - kemp Bijela Uvala, kemp Zelena Laguna, Pakoštane - kemp Cuka


Mobilní domy typ CAPRI PLUS

tříložnicového typu pro max.8 osob, klimatizované, o rozměrech 7,6 x 3,8m. V jedné ložnici je manželská postel, ve druhé ložnici jsou dvě samostatná lůžka, ve třetí ložnici jsou dvě lůžka, jedno z nich je patrové, obě je možno sklopit a získat tak úložný prostor (kola, dětská postýlka, aj.) Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg. Ve střední části domku je denní místnost (s možností 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou kuchyní (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domem je zastřešená dřevěná terasa s posezením a grilem na dřevěné uhlí. 

Rozměry lůžek: manželské lůžko 140 x 190, dvě samostatné postele vedle sebe 70 x 190, dvě postele nad sebou 70 x 186

   

 

Umístění: Poreč - kemp Bijela Uvala


Mobilní domy typ ELBA

novější domy pro max.7 osob, klimatizované, dvouložnicové, o rozměrech 8x3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, lednice výparníkem, plynový sporák), SAT TV s českými programy za příplatek (jen v některých domech). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je zastřešená dřevěná terasa s posezením a grilem na dřevěné uhlí. 

Rozměry lůžek: manželské lůžko 140 x 190, dvě samostatné postele vedle sebe 70 x 190 + 1 patrová 65 x 180

   

    

Umístění: Poreč- kemp Zelena Laguna


Mobilní domy řady PREMIUM / typ XLINE

NOVÉ velmi komfortní domy pro max.6 osob, klimatizované, dvouložnicové, o rozměrech 8x4 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici dvě samostatná lůžka  Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, plynový sporák), SAT TV s českými programy, koupelna společná s WC. Před domkem je zastřešená dřevěná terasa s posezením a elektrickým grilem. Vzdálenost od moře cca 250 m. Zvířata zde nejsou povolena.

  

  

Umístění: Poreč- kemp Zelena Laguna


Mobilní domy řady PREMIUM / typ LIRICA

NOVÉ velmi komfortní domy pro max.6 osob, klimatizované, dvouložnicové, o rozměrech 8x4 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici dvě samostatná lůžka  Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, plynový sporák), SAT TV s českými programy, koupelna společná s WC. Před domkem je zastřešená dřevěná terasa s posezením a elektrickým grilem. Vzdálenost od moře cca 250 m. Zvířata zde nejsou povolena.

 

   

Umístění: Poreč- kemp Zelena Laguna


Mobilní domy typ EUROHOUSE

pro max.6 osob,klimatizované dvouložnicové mobilní domy o rozměrech 8x3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením.

Rozměry lůžek: manželské lůžko 140 x 190, dvě samostatné postele vedle sebe 70 x 190 + 1 patrová 65 x 180

   

  

Umístění: Biograd na Moru - kemp Park Soline, ostrov Murter - kemp Jezera Village


Mobilní domy typ EUROHOUSE PLUS

 stejný jako Eurohouse, jen před domkem je celodřevěná zastřešená terasa s posezením. 

Rozměry lůžek: manželské lůžko 140 x 190, dvě samostatné postele vedle sebe 70 x 190 + 1 patrová 65 x 180

   

 

Umístění: Biograd na Moru - kemp Park Soline


Mobilní domy typ SUNSEEKER

pro max.6 osob,klimatizované dvouložnicové mobilní domy o rozměrech 8x3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  V dětském pokoji je možnost přidání zábrany u spodní postele, a tím vytvoření "dětské postýlky". Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením.

Rozměry lůžek: manželské lůžko 140 x 190, dvě samostatné postele vedle sebe + 1 patrová 70 x 195

   

 

Umístění: ostrov Murter - kemp Jezera Village


Mobilní domy typ SUNSEEKER PLUS

stejný jako Sunseeker, jen před domkem je celodřevěná zastřešená terasa s posezením. V dětském pokoji není možnost přidání dětské zábrany u spodní postele.

Rozměry lůžek: manželské lůžko 140 x 190, dvě samostatné postele vedle sebe + 1 patrová 70 x 195

   

 

Umístění: ostrov Murter - kemp Jezera Village, Živogošče - kemp Dole