Neváhejte s výběrem Vaší dovolené. Termíny jsou téměř vyprodané, Chorvaté zdražují.

pátek 22. duben 2016 14:50 / napsal Klaudie Kocurová

Kapacity v Chorvatsku rychle mizí. Chorvaté, kteří poskytují ubytování, na vysokou poptávku reagují navyšováním cen!

Očekává se, že v letošním roce nabídky Last Minute v Chorvatsku vůbec nebudou. Mnoho ubytovatelů a kempů již hlásí plné kapacity. Proto si Chorvaté, kteří pronajímají své ubytovací kapacity a mají ještě volno, uvědomují, jak silný zájem o Chorvatsko je a zdražují.  Neplatí tedy, že individuální turisté seženou ubytování na místě za lepší cenu, ba právě naopak sehnat ubytování na místě nebude možné prakticky vůbec.

Na toto téma pro Český rozhlas uvedl pan Michal Weber, tajemník ACK ČR: "Tak jednoznačně, já bych vůbec nesázel na to, že tam pojedu autem, že tam takzvaně na "blind" seženu nějaké ubytování, protože už teď se ukazuje, že malé hotýlky a malé penziony začínají pracovat s tím, že ten zájem bude enormní a postupně zdražují. Tam je vidět nárůst někde i o 10% a samozřejmě, když budu využívat cestovní kancelář, ta má nasmlouváno už třeba z loňského roku a tu svoji cenu drží. Tam jenom bych určitě upozornil na to, že pokud bych spoléhal i v tomhle případě na Last Minute, tak v případě Chorvatska rozhodně nebude."

CHERRY TOUR Vám minimálně do 30.4.2016 GARANTUJE katalogové ceny. K tomu přidejte další výhody – vím, kde budu bydlet již před odjezdem, mám k dispozici česky hovořícího delegáta a při koupi zájezdu obdržím věrnostní slevu pro další objednávky. Také už máte jasno? Neváhejte s koupí Vaší dovolené a vybírejte již nyní. Kromě mobilních domů a karavanů v nejlepších kempech Chorvatska Vám nabízíme nově také ubytování v Hotelu DELFIN v Poreči. Na své si tedy v naší nabídce může přijít každý!