Vaše dojmy

Přidat hodnocení

Nebude zobrazena.


Hodnocení od zákazníků - strana 1 z 8

Vodrážková
Hodnoceno 25.9.2017

Děkuji Cherry touru a paní delegátce Evě Kličkové za pohodovou dovolenou na ostrově Murter. Přístup, který je empatický je potřeba ocenit. Vše bylo výborné.

Reagovat


Michaela Rycková
Hodnoceno 29.8.2017

Dobrý deň, pred pár dňami sme sa vrátili z Chorvátska - Kemp BiVillage vo Fažane a chcem Vám týmto poďakovať za úžasnú dovolenku - vlastne rovnakú ako bola minulý rok v Šibeniku a rok predtým v Poreči. Jednanie cestovky super, mailová komunikácia a kopec informácií o cenách, výletoch, navigovanie do kempu - všetko v pohode. Každý rok sme spokojnejší :-) Určite by bolo dobrým krokom mať vo Fažane vlastné kapacity a delegátku. Už sa tešíme na ďalšie leto, uvažujeme rovno o dvojtermíne - týždeň je proste málo:-)

Reagovat


Milan Skácel
Hodnoceno 18.8.2017

Tak tahle dovolená byla opravdu za všechny peníze ...už nikdy víc . Nejhorší cestovka + nejhorší delegát co jsem zažil více raději psát nebudu prodávejte raději rohlíky a nedělejte cestovku. Jinak docela čisto asi jediné plus.

Reagovat


Martin Mazur
Hodnoceno 18.6.2017

Perfektní destinace... Super lidi a super prožitá dovolená plná relaxu

Reagovat


Eva Štaubertová
Hodnoceno 6.10.2016

Srdečně zdravím a zároveň chci touto cestou poděkovat CHERRY tour za úžasnou dovolenou v resortu Solaris v Šibeniku. Velký dík patří i slečně Lucii Pastrňákové za bleskové vyřízení všech formalit a trpělivé odpovědi na X mých dotazů. Dále chci moc poděkovat paní delegátce Monice Svobodové za ochotu a vstřícnost i v nestandartních situacích i v nestandartních časech. Ubytko i resort SUPER,SUPER,SUPER. Vaše CK může být příkladem ostaním CK. Vřele doporučuji všem ! A na závěr,příští rok se rádi vrátíme. A doufám,že alespoň 2x !

Lucie Pastrňáková
Hodnoceno 18.10.2016 09:01:05

Dobrý den paní Štaubertová, děkujeme za krásné hodnocení. Velmi si toho vážíme a předáme také delegátce Monice. Budeme rádi, pokud nám i nadále zachováte přízeň a budeme s námi poznávat různé destinace po celém Chorvatsku. Těšíme se na spolupráci v sezoně 2017.

Reagovat


Mirka Stáňová
Hodnoceno 4.10.2016

Se studenty SPŠ a OA Bruntál jsme byli na sportovním kurzu s vaší CK v Biogradu již čtyřikrát v - a naše hodnocení? Na příští rok už máme zamluvený termín, to hovoří samo za sebe! Vše vždy funguje jak má, jsme moc spokojeni.

Lucie Pastrňáková
Hodnoceno 4.10.2016 12:42:40

Dobrý den paní Stáňová, děkujeme Vám za hezké hodnocení. Jsme velice rádi, že i nadále nám zachováváte svou přízeň a jste s našimi službami spokojeni. Budeme se tedy těšit na vaši další účast na sportovním kurzu se studenty u nás.

Reagovat


Jarmila Pfeilerová
Hodnoceno 13.9.2016

Děkuji vám a asi se budu opakovat, také jsme velmi spokojeni s vaším přístupem. Podotýkám, že do Chorvatska jezdíme již mnoho let (asi od r. 1994 a v podstatě je to naše srdeční záležitost), ať s ck nebo samostatně, ale s takovou ochotou, jaké se nám dostává od celého vašeho kolektivu, jsme se snad ještě nesetkali. Doufáme, že se nám podaří s vámi ještě několikrát na dovolenou odcestovat B-) ;-) Ještě jednou díky a přeji vám všem krásné babí léto Pfeilerová

Lucie Pastrňáková
Hodnoceno 4.10.2016 12:44:03

Děkujeme paní Pfeilerová, již není co dodat. Snad jen více takových klientů jako vy.

Reagovat


Michaela Kopelová
Hodnoceno 3.8.2016

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za krásnou dovolenou, kterou jsme trávili v mobilním domku v resortu Solaris u Šibeniku. Rezervace, vyřízení a veškerá komunikace opravdu pružná a bezchybná. A dovolená - bez mráčku, domeček malý, ale pro 4 osoby postačující, pláže i kemp super. Určitě se rádi vrátíme a i všem doporučíme. Přeji mnoho spokojených klientů. M. Kopelová

Reagovat


Veronika Chovancova
Hodnoceno 27.7.2016

Pred par dnami sme sa vratili z dovolenky z Biograd na Moru (mobilne domceky kemp Soline). Dovolenka sa vydarila a keby sme nemali zdravotne problemy urcite si ju este predlzime (7 dni je malo). Plaz bola sice plna, ale nikdy nebol problem najst si miesto. Podakovat by som chcela najma vzdy usmiatej delegatke a animatorkam ktore sa venovali detom kazdy vecer. Deti sa tesili viac na vecerny animacny program ako ku moru :-)

Reagovat


Pfeilerovi
Hodnoceno 7.6.2016

Hezký den všem v Cherry tour...vrátili jsme se z jarní dovolené s Vaší CK v Šibeniku. Prožili jsme naprosto skvělou dovolenou...hezké prostředí, bydlení, nádherné moře a okolí, skvělý přístup od delegátky p. Svobodové, která byla milá a ochotná. V podstatě prima dovolená, která navázala na bezproblémovou komunikaci s p. Pastrňákovou v CK. Moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou.

Lucie Pastrňáková
Hodnoceno 7.6.2016 12:54:35

Dobrý den pane a paní Pfleilerovi, jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni v našich ubytovacích kapacitách a také s přístupem našich zaměstnanců. Pochvalu předáváme také delegátce Monice Svobodové a budeme se těšit na vaši opětovnou návštěvu našich destinací.

Reagovat


Josef Štofka
Hodnoceno 5.11.2015

Dobrý den ,strávili jsme letošní dovolenou s Cherry tour v Poreči .Proti ubytování nemůžu říct naprosto nic ,bylo na urovni ,kterou jsme si zaplatili ,klimatizace fungovala a bylo čistě uklizeno.Přesto bych něco měl . Do Chorvatska jezdím léta a dosud jsem se nesetkal s tím že by mě delegátka ubytovala po 14 .hod. a musel jsem opustit ubytování do 10.hod. Pokud si to někdo uvědomí tak jsem zaplatil 1. den jen tak pro nic za nic. Ted jsem se díval na dovolenou nu Cherry tour na ostrově Krk zarazilo mě nástup po 17.hod !!!! a odjezd do 10. hod. Je to zase jeden den bez dovolené ale zaplacený. Běžně je ubytování kolem desáté a odjezd také.Takže jaksi nechápu že musím platit za to co nevyužiji.

Lucie Pastrňáková
Hodnoceno 3.12.2015 15:06:50

Dobrý den. Dovolte mi vysvětlení celé věci.Cena za ubytování je uvedena na určitý počet, tudíž i platba je za noci, nikoli za dny.Běžný ubytovací čas je v našich kapacitách po 15:00 hod. a odjezd do 9:00 z důvodu provedení velkého úklidu našimi pokojskými (konkrétně v Poreči máme 23 ubytovacích jednotek).Vždy se snažíme ubytovat hosty co nejdříve,což bylo i ve vašem případě.Naši chorvatští partneři, i jiné CK provádějící úklid ve svých kapacitách, mají ubytovací časy stanoveny velmi podobně, aby se stihl provést úklid. Bohužel ani v hotelu vás neubytují dříve než po 14:00. Věřím, že si dovedete představit, co obnáší celkový úklid jedné jednotky, a proč tedy není možné ubytování v dopoledních hodinách.

Anna Koláčková
Hodnoceno 4.6.2016 16:38:34

Dobré odpoledne,musim jen reagovat na přispěvek p.Štofka,taky jezdime léta do Chorvatska ale to co popisuje,že se s tim nesetkal je to prakticky všude nastejno ubytko odpoledne.A i loni i když,jsme letěli do Egypta taky ubytováni večer a i ti klienti kteři přileti ráno ve většině připadu je ubytováni večer nebo v pozdějšim čase.Je to všude stejné i když jsme byli třeba u nas v Čr nebo na Slovensku taky ubytováni většinou od 14.hodin i později.Tak vám přeji hodně spokojenějšich klientu.Pěkné odpoledne vám i celé vaši ck Cherry.S pozdravem A.Koláčková

Reagovat


Eva
Hodnoceno 22.10.2015

Zdravím všechny zaměstnance Cherry tour. Konec září jsme strávili v mobilním domku v Šibeniku resort Solaris (už podruhé), a opět naprostá spokojenost, velký dík paní delegátce za její příjemný a profesionální přístup. Pravidelně s milým ůsměvem ověřovala spokojenest klientů a trpělivě a ochotně poskytovala veškeré užitečné informace. Vše klapalo na výbornou. Už se těšíme na příští rok.

Reagovat


Mgr. Miroslava Stáňová
Hodnoceno 3.10.2015

Se studenty třetích ročníků jezdíme již 15 let na sportovně turistické kurzy do Chorvatska.Před třemi lety jsme změnili CK a to byla ta nejlepší volba, kterou jsme udělali. Naprosto profesionální a přitom milý přístup všech zaměstnanců, spokojenost s ubytováním i službami, mě i studenty opravňuje těšit se na příští rok.

Reagovat


Jolanda Burová
Hodnoceno 30.9.2015

Dobrý den, chctěla bych jménem naší skupiny Jóga Petřvald vyjádřit spokojenost a poděkování za krásně strávený týden na přelomu srpna a září v campingu Bijela Uvala... Mile nás překvapila čistota a klid v tak obrovském kempu, pohodové, jednoduché ubytování v karavanech a mobilhaimech, rozkvetlé,zastíněné prostředí, nádherné pláže, kde bylo možno si poránu zacvičit jógu přímo u moře.Přes drobné nesrovnalosti, které už jsme si s cestovkou vyjasnili, se nám velmi líbilo a těšíme na příští rok. Jolanda Inka Burová

Reagovat


Anna Koláčková
Hodnoceno 27.9.2015

Přeji,pěkné nedělní odpoledne.Včera jsme se vrátili z dovolené,byli jsme v kempu Jezera Lovišťa na Ostrově Murter,musim poděkovat naši delegátce Evce moc přijemný člověk,počasi na to že jsme měli termín od 15.-26.9.fajn,sice nám 1 den propršelo,ale nadhera moře celkem teplé,ubytováni taky suprovní,takže moc děkujem za tuto dovolenou,kde jsme mohli byt i s pejskem.Anna Koláčková s manželem,a Jarka s Liborem Mullerovi

Jan Kutáč
Hodnoceno 1.10.2015 09:11:23

Dobrý den. Jsme velice rádi, že se vám dovolená vydařila a líbila. Paní Evě samozřejmě poděkování vyřídíme. Mějte se pěkně a zase někdy v některé z našich destinací na viděnou.

Reagovat


Romana Cahlová
Hodnoceno 30.8.2015

Právě jsme se vrátili z dovolené z Poreče. Mobil home byl výborná volba. Moře teplé a čisté, delegátka velmi ochotná a vstřícná. Velký výběr výletů a aktivit. Prostě jsme se vrátili naprosto spokojení a odpočatí. Děkujeme

Jan Kutáč
Hodnoceno 7.9.2015 09:51:56

Dobrý den. Jsme velice rádi, že se vám dovolená vydařila a líbila. Budeme se těšit, že se opět s vámi setkáme v některé z našich destinací. Jan Kutáč

Reagovat


Jana Dufková
Hodnoceno 11.8.2015

Dobrý den, již několik let jezdíme do Biograd na Moru, a až letos poprvé jsme naprosto nadšení ze slečny delegátky, která byla naprosto profesionální, usměvavá, příjemná, komunikativní, ochotná, a jako průvodce se vyznala, opravdu veliká spokojenost a velká pochvala slečně Denise Králové, a i CK za vyborný personál. Maximální spokojenost, vřele doporučuji a c.k. byla naprosto profesionální, a vše bylo výřízeno hned. S pozdravem Dufková Jana

Jan Kutáč
Hodnoceno 21.8.2015 16:35:19

Dobrý den. Jsme velice rádi, že se Vám dovolená s naši CK líbila a jsme samozřejmě i pyšni za pochvalu delegátce, která už si užívá zasloužené dovolené. Pochvalu ji ale samozřejmě předáme. Mějte krásný zbytek léta. Jan Kutáč

Reagovat


Pavel Horák
Hodnoceno 11.8.2015

Zdravíme do Cherry tour ,chtěl bych poděkovat za krásnou dovolenou v Poreči Biela uvala kam jezdíme již 4 rokem a neustále se nemůžeme nabažit.Každý rok je to čím dál krásnější a úroveň sociálek WC ,bazénů atd. je čistý ,u moře jsou přidány sprchy pořád se něco vylepšuje. Je toho hodně ale to si musí člověk tam prožit. Závěrem bych chtěl poděkovat delegátce Mileně Musilové ,která s námi se dokázala krásně pobavit a přeji ji hodně štěstí a pohody v životě. Ještě jednou moc děkujeme .

Jan Kutáč
Hodnoceno 21.8.2015 16:32:39

Dobrý den. Děkujeme za reakci na dovolenou. Kemp se opravdu neustále vylepšuje a věřím, že i nadále bude nabízet víc a víc. Delegátce Mileně samozřejmě pochvalu vyřídíme a už se na Vás těšíme v příští sezóně. Jan Kutáč

Reagovat


Helena Richterová
Hodnoceno 9.8.2015

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z ,,koupačky" v Biogradu- Moře na skok a moc děkujeme Vaší cestovní kanceláři, že takovou možnost nabízí :) Cestovala jsem s třemi dětmi ve věku 2a3/4, 10 a 12let a manželem. Hodně lidí nás z takové akce zrazovalo, ale musím říct, že vůbec nelitujeme a jeli bychom klidně znova, děti viděly poprvé moře a nasály tu ,,mořskou" energii :) Moc bych chtěla také poděkovat panu Lukášovi (snad jsem nespletla jméno- majiteli cestovky), že nám (mně a mému synovi, který mi usnul) poskytl azyl v MH před odejzdem domů. Vaši cestovní kancelář můžu jen a jen doporučit!!!

Jan Kutáč
Hodnoceno 21.8.2015 16:30:26

Dobrý den. Jsme velice rádi, že se Vám moře alespoň na skok líbilo a pevně věříme, že se uvidíme i na delší dovolené. Přeji krásný zbytek léta. Jan Kutáč

Reagovat


Lída
Hodnoceno 2.8.2015

2015 Biograd na moru - mobilní dům v kempu Soline - naprosto úžasné místo pro rodiny s dětmi. Velmi milá a vstřícná delegátka, čistý a klidný kemp, krásná pláž s promenádou až do Biogradu plnou stánků, atrakcí pro děti, barů atd. Mobilní dům dostatečně vybavený. Pouze jediná věc mi vadila - domek musel být vyklizen do 9.00 a příjezd až po 15. hodině. Nedoporučuji jezdit v sobotu, kdy se střídají turnusy - ucpané dálnice, jízda 20km/h. Doporučuji cestovní kanceláři nabízet zájezdy mimo tento den, protože s dětmi je to opravdu o nervy. Jinak velmi děkuji Ck za tento zájezd. Rozhodně doporučím svým kamarádům a moje děti už teď prohlašují, že příští rok zase sem :-)

Jan Kutáč
Hodnoceno 5.8.2015 10:43:40

Dobrý den. Jsme velice rádi, že jste si dovolenou v Biogradu s námi užili. Kemp rodinám s dětmi vřele doporučujeme. Ubytování od 15 hodin a odjezd do 9 hodin ráno je zapřičiněno úklidem, který v těchto hodinách mezi 9 - 15 hodinou probíhá. Ve všech ubytovacích kapacitách, kde probíhá úklid vždy bohužel musí zůstat určitý prostor na úklid pro nové hosty. Sama by jste se určitě nechtěla nastěhovat do neuklizeného domku. Přeji krásný zbytek léta a pevně věřím, že v příští rok v Biogradu na shledanou

Reagovat