Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Ali
It is worth noting that we don’t see this detbae on the Left. The costume scene includes the anarchists and the Neo-Nazis. There are far more of the former than the latter, but there is no pressing need on the Left to distance itself from the violent anarchist fringe.True true. To you and Mark.They have the moral high ground when it comes to the anarchists.Hell, Im sympathetic to a certain degree with the anarchists. They fight the Marxists all the time (Proudhon had some not nice stuff to say about the Jews) and they are more sincere. They constantly accuse their brothers on the left of hypocrisy.I spent some time on the infoshop website. It is worth reading over and the news section is pretty informative.
Michaela
Dobrý den, poslední týden v červnu jsme prožili nádhernou dovolenou v resortu Solaris. Ubytování super,kousíček od pláže.Moře je tu nádherné,krásné čisté pláže,jen hodně ježků,ale s tím se v Chorvatsku počítá :-) spousta vyžití pro děti,ještě poměrně málo turistů, slečna delegátka velice příjemná a ochotná. Moc jsme si to užili a rádi se zase vrátíme ! všem krásné léto!
Petr Skopal
Děkujeme Vám za chválu. Rádi Vás uvidíme v našich kapacitách. Např. ještě tento rok v termínech: 15.9. – 22.9. 2012 nebo 22.9. – 29.9. 2012. Pro naše zákazníky, kteří jsou na dovolené v červenci a srpnu nabízíme dovolenou za 990,- Kč/týden/karavan/4osoby nebo 2.990,- Kč/týden/mobilní dům/4osoby. Více informací v katalogu CHERRY TOUR.
Zuzana Švédová
Dobrý den,chtěla bych vyjádřit nespokojenost s ubytováním v mobilním domě v Biogradu na Moru od 28.6.-7.7.2012.Kapacita domku je deklarovaná pro 7 osob,ale velikostně tomu neodpovídá.Lednička malá s výparníkem -nedostačující,neuklizeno,špína,zatuchlina,špinavá toaleta,flekaté nečištěné matrace,mravenci.Za 25000,- očekávám určitý standard ubytování.Bohužel už do budoucna nevyužiji služeb této cestovní kanceláře.
Petr Skopal
Velice mě mrzí, že jste zaznamenala znečištění v mobilním domě (obzvlášť pokud se nejednalo o ten narychlo přidělený ze zdravotních důvodů). Tuto skutečnost jste však měla řešit na místě s delegátem, případně v době přebírání volat k nám do kanceláře. Věřte, že bychom s tím sjednali ihned nápravu. S mravenci je těžké pořízení. Pokud se však používají patřičné prostředky a nenechávají se smítka jídla, nemají mravenci důvod \"lozit\" do mobilních domů. Naši delegáti jsou vybaveni přípravky proti mravencům, které jsou velmi účinné. Je třeba je informovat o problémech, jsou připraveny Vaše připomínky operativně řešit. Bohužel se ex-post neumíme lépe bránit, než naše kolegy znovu proškolit, aby se případné výše popisované situace neopakovali. Děkujeme Vám.
Petr Skopal
Dobrý den, paní Švédová, děkujeme Vám za Váš příspěvek. Velice si ceníme každého názoru a ty negativní jsou pro nás výzvou k zlepšení či odstranění pochybení. Ohledně počtu osob. Je zřejmé, že sedmičlenná rodina (či dvě rodiny), která si má vařit v mobilním domě /8 x 3 metry/ prožije dovolenou ve stísněných podmínkách. Na tuto skutečnost však každého takového zájemce upozorňujeme. Mobilní dům se v sedmi osobách využívá převážně pro skupinové pobyty škol, zájmových kroužků a sportovců, kteří mají objednanou stravu. Tedy denní místnost využívají jako ložnici. Máme však i rodiny, které si bydlení v sedmi pochvalovali a tvrdí nám, že na to že si tam večer lehnou a ráno vyrazí \\\"řádit\\\" k moři je to \\\"pohodička\\\". Také se domnívám, že delegát vaši situaci vyřešil tím, že Vám zdarma nabídl jiný dům na pár dní i z toho důvodu, že jedno dítě mělo střevní potíže a vznikly obavy z nakažení střevními potížemi ostatních členů.
Petr Karmazin
Pani Svedova, je smutne cist jednostrannou negativni kritiku na vas pobyt uz i z duvodu, ze pece CK venovana vasi rodine byla nadstandartni.Vase rodina byla z duvodu nemoci dcerky rozdelena do dvou domku a nasledne jsem s vami navstivil zdravotni zarizeni, ve kterem ji bylo pomozeno.To samozrejme je naplni me prace, ale ve vasi reakci na dovolenou zaznivaji pouze negativa, ktera se samozrejme snazime ve spolupraci s klienty odstranovat.Nebudu se radeji rozepisovat o stavu mobil homu, ktery byl vasi rodine poskytnut navic, ani o problemech souvisejicich s grilovanim.Do budoucna bych uvital reseni na miste.Kazdou zavadu samozrejme ihned odstranujeme.Petr Karmazin,delegat.
Kantorová
Dobrý den, prosím poradte mi potřebujeme obsadit 4 mobilní domky nebo chatky s klimatizaci blízko moře doporučte prosím loalitu a kemp Děkuji moc
Petr Skopal
Dobrý den, pokud máte zájem o 4 mobilní domy a jedou s Vámi děti, hledáte odpočinek, tak bych vřele doporučil destinaci Murter - Jezera Lovišca***! Pokud s Vámi jedou starší děti a hledáte zábavu a atrakce, animační program, tak doporučuji Biograd na Moru**** V těchto destinacích máme klimatizované mobilní domy a vzdálenost k vodě je do 200 metrů. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat
Milan Bartoška
Dobrý den Vrátil jsem se ze Zaostrogu,bylo to nádherné.Chatku jsem měl pouze pro sebe,výlet do Mostaru,Medjugorje,vodopády Kravica.V Bosně jsou velmi levné cigarety.Příští rok tam jedu zase. Milan Bartoška
Petr Skopal
Děkujeme za Váš příspěvek. Pokud by jste se rozhodoval o alternativě a máte rád výlety a dobrodružství, doporučil bych Vám destinaci Murter. Ideální místo pro pořádání celé řady výletů ať už do vnitrozemí, nebo na moře.
Iva
Právě jsme přijeli z Biogradu kde jsme byli v kempu Soline a byla to NEJLEPŠÍ dovolená!:)moc se nám tam libilo..:))a pani delegátka byla velmi ochotná a hodná:))Prostě Super!:)
Petr Skopal
Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme přesvědčeni, že na přelomu května/černa se dá v Chorvatsku strávit krásná aktivní dovolená.