Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Eva Štaubertová

„Srdečně zdravím a zároveň chci touto cestou poděkovat CHERRY tour za úžasnou dovolenou v resortu Solaris v Šibeniku. Velký dík patří i slečně Lucii Pastrňákové za bleskové vyřízení všech formalit a trpělivé odpovědi na X mých dotazů. Dále chci moc poděkovat paní delegátce Monice Svobodové za ochotu a vstřícnost i v nestandartních situacích i v nestandartních časech. Ubytko i resort SUPER,SUPER,SUPER. Vaše CK může být příkladem ostaním CK. Vřele doporučuji všem ! A na závěr,příští rok se rádi vrátíme. A doufám,že alespoň 2x !”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Zdeňka
V neděli jsme se vrátili z dovolené v kempu v Omiši,kde jsem bydleli v mobilhomu.Ubytování a prostředí kempu bylo úžasný.Blízko k moři,domeček je pod stromy tudíž tam nepere celý den sluníčko,prostě jsme byli z tohoto místa velice nadšeni.Akorád nám pobyt hned v začátku pokazilo to,že se cestovka o nás nepostarala,jak měla.V propozicích ani zmínka o tom,že nebudeme mít delegáta,od čehož se odvíjí další základní informace,na recepci nás pan recepční odbyl,jak by jsme měli nakažlovou nemoc ale s německy mluvícími cvrdlikal jako holoubek,mezbylo než volat do Čech na cestovku a řešit po telefonu vzniklou situaci.Info, kde hledat lékařskou pomoc,info o tom,jak se dostat do Splitu,kolik stojí cesta autobusem na tyto výlety atd.... Prostě za tohle dáváme 5 :-(
Monika
Dobrý den, uvažujeme o dovolené v mobilním domě v Poreči byl někdo v tomto kempu v MD a jaké to tam je?Díky všem co se ozvou
Kamil - Ostrava
Dobrý den, chtěl by jsem svou\" troškou přispět do mlýna\" ! Ke službám Cherry tour jsem se dostal zcela náhodně a to tak, že kamarád vyhrál na plese slevový kupón u tehdy cestovní agentury Cherry tour. Vyhledal jsem jejich webové stránky a začal výběr dovolené . Výběr byl zcela podřízen dětem. Vybrali jsme si dovolenou v campu Bijela Uvala v Poreči. V letošním roce jsme zde byli již po čtvrté a myslím si, že se zcela jistě nejedná o poslední dovolenou v této lokalitě.Tento camp, resp. cestovku jsem doporučil již několika známým a musím zcela úpřimně říct, že všichni byli spokojeni. Velice rád si čtu připomínky k jednotlivým \" dovoleným \" s CK Cherry tour. Poněvadž jsem několikrát navštívil Camp Bijela Uvala, tak se mohu objektivně vyjádřit pouze k tomuto campu. Pokud někdo hledá komfortní dovolenou s absolutním klidem, přímým výhledem na moře, absolutní izolací od okolního světa, tak zde vůbec nejezděte!! Pokud ovšem máte rádi společnost, společenský život, společenské hry, máte děti ve věku 3 až 18 let, chcete dětem zajistit mnoho krásných zážitků a při tom si od dětí \" odpočinout\", tak neváhejte a zkuste prožít dovolenou v \" Campu Bijela Uvala\".
mirek
Dobrý den, minulý týden jsme se vrátili z dovolené v kempu Dalmacija.Ubytování jsme měli zajištěné přez CK Cherry Tour v zařízených stanech.Příjemná paní z CK Nás ujištovala, že se jedná o příjemný čistý kemp, kde jsou stany umístěné 10 až 15 metrů od moře.Realita je však trochu jiná, po příjezdu jsme měli chuť otočit auta a jet domů,kemp je neudržovaný ,špinavý a to nemluvím o stanech, všude plíseň, špína a zápach. Reakce delegátky na Naše stížnosti byla, že se jedná o starší stany, a že ona stany nepřebírá.Rovněž sociálky jsou HRŮZA!!! Nikdy by mě nenapadlo, že někdo může dát současně sprchy, záchody a umyvadla do jedné místnosti, kde jsou jednotlivé toalety od sebe odděleny pouze makrolonem, naštěstí NEPRŮHLEDNÝM! A sprchy rovněž.Tak si určitě dovedete představit,když si ráno jdete vyčistit zuby a někdo na toaletách vykonává velkou potřebu, jaký to je ohromný zážitek! Celý den Vám tam vyhrává hudba z vedlejší restaurace, která je hned za plotem. Navíc celý den posloucháte buď techno nebo hip-hop. Navečer hudbu zesílí tak, že se nemůžete ani v kempu normálně bavit, protže neslyšíte vlastního slova a jen na sebe křičíte. Začnou hrát ráno kolem 10h a skončí ve 3h ráno. Když si budete přes tuto cestovku objednávat rezervaci, tak Vám dva dny před odjezdem přijde smlouva od jiné CK-GULIVER! Zkrátka nikdy víc bych se tam už nevrátil a nikomu bych tento kemp nedoporučujil!!!!! Málem bych opomněl na úžasný venkovní krb, který je umístěn uprostřed kempu a vypadá to kolem jak na smetišti! Každý tam hází svůj papírový odpad, kterým si navečer zapálí, aby si mohl opéci něco na roštu. Vypadá to úžasně, když jdete kolem, hned máte zajisté chuť něco si přihodit.Přeji každému kdo tam pojede úžasný zážitek z tohoto prostředí, zajisté bude mít na co vzpomínat do konce svého života! Zdraví Vás Mirek z Černožic.
Lukáš Třešňák
Vaší reklamací jsem se korektně zabýval a telefonicky jsem mluvil s Vaší ženou. Ubytování zajišťuje jiná cestovní kancelář, o které jste byli informování v únoru tohoto roku, kdy jste podepisovali cestovní smlouvu s hlavičkou CK GULIVER. Pokud takto vypadalo ubytování, nabízel jsem Vaší paní pomoc s reklamací u CK GULIVER, nicméně ona mi odmítla zaslat doporučený dopis, což je stran reklamace potřeba. Odmítla se situací dále zabývat. Bez Vaší pomoci neumím pro Vás v této záležitosti nic udělat. Pokud si to rozmyslíte, prosím kontaktujte mě na tresnak@cherry-tour.cz
Pepa
Dobrý den, začátkem prázdnin jsme strávili dovolenou ve vašich mobilních domech na ostrově Murter. Dovolená úplně jiného rázu, supr odpočinek, perfektní ubytování a okouzlující příroda ostrova. Děkujeme a ostatním vřele doporučujeme!
Ivana
Včera jsme se vrátili z nádherné dovolené. Kemp Bijela Uvala je supr místečko pro letní dovču, karavany CHERY TOUR perfektně vybavené a velice ochotná paní delegátka. Pouze jedinou vadu zmínila: týden je fakt málo Už teď se těšíme na další dovolenou u vás. Moc vám děkuje rodina Novotných.