Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Lucie Pastrňáková

„Dobrý den paní Štaubertová, děkujeme za krásné hodnocení. Velmi si toho vážíme a předáme také delegátce Monice. Budeme rádi, pokud nám i nadále zachováte přízeň a budeme s námi poznávat různé destinace po celém Chorvatsku. Těšíme se na spolupráci v sezoně 2017.”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Obrovi
Dobrý den, naše rodina strávila v červenci v Solarisu snad nejlepší dovolenou. Ubytování bylo super, delegátka skvělá, umístění mobilhomů je luxusní, moře i pláže nádherně čisté, spousta zajímavého programu v resortu. Mravenců jsme se zbavili tím, že jsme jim nenechávali nikde vodu(např. na odkapávači u dřezu). CK nám ochotně odpovídala na všechny naše dotazy a ve všem nám vyšla maximálně vstříc. Rádi s Cherry pojedeme příště znovu.
Udutova Michaela
dobrý den, máme ted odjíždět do Solarisu mobilních domů, a napadlo mě - bohužel dost pozdě- jestli se tam vůbec do některé z ložnic vleze cestovní postýlka ? :(
Petr Skopal
Dobrý den paní Udutová, v destinaci BEACH RESORT Solaris jsou mobilní domy dvojího typu. Vy máte MD ELBA, tedy zcela nové MD vyrobené v roce 2012. Tyto domy mají možnost, posunout si manželskou postel ke stěně a umístit v ložnici dětskou přenosnou postýlku. V dětském pokoji je možnost srazit postele také k sobě a vytvořit tak letiště. Přeji Vám příjemný pobyt. Petr Skopal
Šafařík
Zdravím tímto Cherry a jejího delegáta Petra z jehož pomocí a ochotou jsme strávili Krásný týden v Biogradu.Byli jsme spokojeni a myslím že služby delegáta byly až nadstandartní,a pokud někomu vadí mravenci vyřešeno bylo za \"5min\" jste ve volné přírodě v lese,mobilhome není hotelový pokoj v sedmém patře králíkárny.
Lukáš Třešňák
Dobrý den, děkujeme za hezký příspěvek, jsme rádi za Vaší spokojenost a těšíme se na Vaši další návštěvu.
Hynek
Potřetí s CK Cherry Tour v Poreči a opět absolutorium, maximální spokojenost všech 22 účastníků dovolené, děkujeme za vše a pokračujte v nastoleném trendu. Příští rok jedeme znovu. Prostě úžasně strávený týden. Moc moc děkujeme.
Lukáš Třešňák
Pane Hejdo, velice si vážíme Vaší spokojenosti a děkujeme za důvěru.
Sakariya
We have owned a lot at the Point since 1972 I have NEVER seen a turtle nstieng. This si so exciting to see !! I am so sad that our wildlife is in harms way. Thank you, Patrol, for what you do.
Sujay
, postmodern America. 2) Dr. Macdonald is an evatoliunory psychologist, not a biologist. I apologise for these and any other mistakes I may have made during the course of the broadcast. We discussed a far range of issues and I had a couple slips of the tongue, such as my complete inability to employ the word symbolical when I desired to do so. So much for summoning my Olympian solar clarity in times of need! C\est la vie