Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Lucie Pastrňáková

„Dobrý den paní Štaubertová, děkujeme za krásné hodnocení. Velmi si toho vážíme a předáme také delegátce Monice. Budeme rádi, pokud nám i nadále zachováte přízeň a budeme s námi poznávat různé destinace po celém Chorvatsku. Těšíme se na spolupráci v sezoně 2017.”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Jindra
Dobrý den mela bych dotaz ke kempu Solaris jak daleko jsou mobil domky od plaze,jsou vase nebo jine ck od kolika hodin je mozne se ubytovat a plati se nejaka kauce,je tam nejaky program pro dite 4roky dekuji za odpoved
Lukáš Třešňák
Dobrý den, mobilní domy v kempu Solaris jsou ve vlastnictví naší cestovní kanceláře a jsou vzdáleny od 10 do 80 m od pláže, jelikož jsou v několika řadách. První dům je přímo na pláži a další jsou vzdálenější o šíři předchozího domu a terasy. Domy jsou předávány cca kolem 14h. Pro 4 leté dítě v této destinaci najdete spoustu nevšedního vyžití, v bezprostřední blízkosti mobilních domů máme 2 bazény a spoustu dalších atrakcí v celém resortu.
Hana
Fajn přehledné!
Markéta
Využila jsem zbytování v Bašce v karavanu a bohužel bych to již neopakovala,dost věcí nefungovalo a delegátka byla k sehnání jen těžko a i když ceny jsou opravdu levné, tak kvalita v tomt případě odpovídá nízké ceně, raději si třeba tisícovku připlatím, ale v karavanu mi bude svítit světlo a chladit lednička a delegáta seženu, když ho nutně potřebuji.
Petr Skopal
Dobrý den Markéto, děkuji Vám za příspěvek. Rád bych se Vás dotazoval, kdy jste v Bašce byla. Neboť informaci o tom, že by u nás nefungovala lednice či osvětlení jsme nezaznamenali. Delegát v Bašce je k dispozici v průběhu celého dne ve svém karavanu. Není to však stroj, má také své potřeby a povinnosti. Delegát se musí však průběžně dotazovat a nabízet klientům fakultativní výlety, doporučit restaurace, odpovídat na dotazy klientů, aj. Nebylo-li to tak, škoda, že jste nás neinformovala dříve. Přeji Vám pěkný den. Petr
Šárka
Dobrý den, tento příspěvěk bych nerada nechala bez reakce. Co se týče delegáta, jsme téměř celý den k dispozici v našem stanu či jeho okolí. Pokud tomu tak není, tak je možno nás zastihnout na mobilním telefonu, který máme stále u sebe a číslo je uvedené v pokynech. Závady řešíme co nejrychleji to jde. Ale bohužel se stává, že lidé nahlásí závadu, či nedostatek v den odjezdu nebo po několika dnech a přesto, že karavany pravidelně procházíme.
Luděk Kozelský
Ahoj Lukáši, nalezl jsem nabídku ve Francii Port Grimaud, to je paráda. Byl jsem hodněkrát a všem vřele doporučuji. Domy jsou opravdu velké. Pláž je opravdu kousíček od domků. Možná 200 metrů je ještě daleko :-). Super prostředí a vše kolem. Jen bych tam doporučil pro zábavu ještě Sanite-Maxime, vzdáleno od Portu kousek cca 5km podél pobřeží, bary, párty, kasino atd. noční život super. Tam je opravdu dovolená. Držím palce ať to šlape. A to ubytování je opravdu za pár kaček. Super nabídka !!! Luděk
LukášKrystyn
Stránky jsou super nápadité,přehledné moc se těším na sezonu 2012 Gratuluji týmu Cherry Tour
Petr
Připravili jsme pro naše zákazníky nové stránky. Napište nám jak se vám líbí. Napadla Vás nějaká \"vychytávka\", napište nám ji. Rádi ji zvážíme a případně uvedeme v život. Těšíme se na vaše objednávky a přejeme spokojenou dovolenou s CHERRY TOUR.
Tomáš Frydrych
Pěkný a povedený web. Líbilo by se mi střídání tématického obrázku v pozadí webu dle vybrané destinace (chorvatsko, itálie nebo francie)