Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Lucie Pastrňáková

„Dobrý den paní Štaubertová, děkujeme za krásné hodnocení. Velmi si toho vážíme a předáme také delegátce Monice. Budeme rádi, pokud nám i nadále zachováte přízeň a budeme s námi poznávat různé destinace po celém Chorvatsku. Těšíme se na spolupráci v sezoně 2017.”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Marek
dobrý den, letos jsme byly s dvěma dětmi v kempu Bijela Uvala. Kemp sám o sobě velmi dobře vybaven=absolutní spokojenost. Komunikace s paní delegátkou byla rovněž velmi dobrá. Obývaly jsme karavan lux a vůbec nevím v čem je slovo lux obsaženo. Postele složené z různých matrací, které nehorázně vržou při sebemenším pohybu a pomyslná rovina téměř neexistuje=rozlámaná záda. Musím zmínit i absolutně nefunkční vybavení \"LUX\" karavanu, které se skládá z koupelny ozdobené visačkou \"NEPOUŽÍVAT\", nechápu proč zbytečně zabírá místo v karavanu. Neznám tedy žádný rozdíl ve třech možnostech ubytování v karavanech a jejich rozdílných cenových relací. Jinak kemp Bijela Uvala mohu všem jen doporučit, byly jsme velmi spokojeni s jeho vybaveností a čistotou.
Lukáš Třešňák
rozdíl v typech nabízeného ubytování je ve velikosti karavanu a ve vyšší výbavě v podobě vestavěné klimatizace. Naši hosté využívají společná sociální zařízení kempu. Koupelna a záchod se v karavanu, vzhledem k bezprostřední vzdálenosti budovy sociálního zařízení, nepoužívají. V takovém případě byste museli denně nosit do zásobníku vodu a vynášet splašky. Samotnou koupelnu s WC do karavanu situoval výrobce a těžko jí můžeme z karavanu odstranit. Co se týče vrzající postele a matrací, osobně na místě prověřím a uvedeme do pořádku.
beniskova
dobry den,za tyden odjizdime do kempu bijela uvala,chci se zeptat jestli je v kempu pripojeni k wifi?
Lukáš Třešňák
v kempu Bijela Uvala je připojení wifi k dispozici. Jedná se ovšem o placenou službu, cca 30 KN/h. Zajistíte na hlavní recepci kempu.
Tereza Havlíčková
Chtěla bych Cherry tour poděkovat za skvělý babytýden v Chorvatsku. Bylo to skvělé, vše klaplo na jedničku - včetně počasí!!!! Jen tak dále a snad se příští rok opět všichni sejdeme :-)
Andrea Limberková
teší nás Vaše spokojenost a rádi Vás opět u nás přivítáme. Děkujeme za Vaši přízeň.
Marcela
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jak daleko od moře jsou mobilni domy murter. Děkuji
Andrea Limberková
domy na ostrově Murter jsou vzdáleny cca 200 m.
Alena
Dnes jsme se vrátili z akční dovolené Karavan za 990 kč a bylo to úžasné. Snad ještě lepší než o sezóně. Manželé Třešňákovi a paní delegátka velice pozorní a ve všem ochotní, že to bylo jak na dovolené se známýma. Opravdu si to nemůžem vynachválit, všem moc děkujeme, počasí vyšlo bezvadně a těšíme se na další dovolenou v létě a na příští rok na stejné perfektní nabídky a akce jako letos
Romana
Dobrý den mám dotaz jaká by byla cena minibusu 4 osob z města Otrokovice?a Mobilní domy Biograd si klient vybere při příjezdu nebo je rozděllujete při objednání? :-)