Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Martin Mazur

„Perfektní destinace... Super lidi a super prožitá dovolená plná relaxu”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

František
Dobrý den,letos se chceme vydat s Vaší CK-na dovolenou.Poreč,kemp Bijela Uvala.Termín od .30.07.-11.08.2011.Měly bychom zájem o ubytování v karavanu Lux8.Zašlete nám,nějaké informace?Ještě jedna otázka jestli tam může pes?Děkuji za odpověď
Lukáš Třešňák
Veškeré informace ohledně pobytů a ubytování najdete v nabídce zájezdů. Psa si s sebou do kempu můžete samozřejmě vzít. Jen je jeho pobyt zpoplatněn.
Romana
Dobrý den, rozhoduji se mezi dovolenou v Primoštenu nebo v Bašce na Krku...máme dvě malé děti, kde si myslíte, že je to hezčí co se týče karavanů, pláží a kempů? Předem děkuji za vaše rady a postřehy. R.
Petra S.
v Primoštenu je moc krásně, ale karavany tam kvůli větrům nemají předstany a jsou v mírném svahu. Moře je supr, ale taky skalnaté. V Bašce jsme byli loni a dlouhá mírná oblázková pláž okouzlila nás i děti. Navíc kemp je celý na rovné ploše. V Primoštenu musíte do města autem a v Bašce to je asi 5 min chůze. Takže já říkám Baška. Máte někdo jiný názor?
Andrea Limberková
Souhlasim, ze Baska je pro deti lepsi. Jinak take doporucujeme Porec, kde je plaz sice clenitejsi (oblazkova plaz i betonova plata), ale zato vybavenost a zabava pro deti uzasna (velky detsky koutek, bazen primo v kempu, tobogan a jine atrakce). Take doporucujeme ubytovani v mobilnich domech v Biogradu na Moru, kde je plaz vhodna nejen pro deti, ale i neplavce a do mesta se dostanete prochazkou podel pobrezi za cca 15min.V kempu je take detske hriste a nedaleko se nachazi mestsky bazen s toboganem. A dale pro deti je take vhodny ostrov Murter, taktez ubytovani v mobilnich domech v kempu zasitenem borovicemi. Urcite je z ceho vybirat.
Kamil Hráček
Dobrý den, na jaké je úrovni sociální zařízení v kempu Daniel, Chorvatsko-Ruskamen
Dáša
Odpovídám na dotaz,,Chorvatsko Ruskamen kemp Daniel.V tomto kempu jsme byli loni na poslední chvíli od moře v chatce.Osobně pro mě tento kemp zanechal ty nejhorší podmínky co se týče sociálek a dostupnosti z naší chatky k moři.Ten kdo má rád lezení do kopců tak se mu tam bude líbit.Měli jsme chatku na samým vrcholu kempu.A co se týče sociálek ve vnitř 2 záchody na sezení,1 šlapka,3 sprchy ženské ,4 sprchy,2záchody sedací a 1 šlapky pánské.Venku jedno korýtko dlouhé 4 m na mytí zubů.Takže když si někdo čistil zuby vedle Vás tak jste viděl jak kolem vás plují jeho splašky.1 venkovní sprha.Pláže byly malé, ale poklidné a čisté.Moře krásné.Pokud byste chtěl vidět nějaké fotky pište na imye@seznam.cz.
Jana
Dobrý den, objednala jsem si pobyt v Poreč od 13.8.do 20.8. 2011 v LUX8 s autobusovou dopravou. Chtěla jse, se zeptat, jaé jsou postele v tomto karavanu? Jsou tam dvě manželské postele? A druhý dotaz týkající se dopravy. chceme setovat s 2 letým dítkem a zajímá mě, jak je to s dopravou mikrobusem. Jestli ho veze určený řidič doúpravní společnost nebo ho musí řídit někdo z nás? A jestli s ním může jet jen 4 dospělé osoby a jedno dítko a kolik by ta cesta stála na jednu osobu? Děkuji za odpověď. Jana S.
Andrea Limberková
ano, v karavanu jsou velké postele na každé straně, v rozměru 160x200.Co se týče dopravy, je možno zvolit autobusou přepravu našeho smluvního partnera, nebo mikrobusovou, kterou zajišťuje naše CK s našim řidičem. Tedy mikrobus neřídíte sami, ale řidič Vás vyzvedne, doveze na místo a přiveze zpět domů.
Lenka
Dobrý den mám dvě děti.Pokud bych chtěla na dovolenou do Chorvatska musí mít děti pas nebo stačí je mít v občanském průkazu popřípadě jejich rodné listy?Jela bych autobusem s vaší agenturou.Děkuji
Lukáš Třešňák
dobrý den, děti cestující s rodiči nemusí mít svůj vlastní cestovní doklad. Stačí že jsou zapsáni ve Vašem pase.
mikulecký
:-) dík za pěknou dovolenou
Andrea Limberková
I my děkujeme a těší nás Vaše spokojenost. Těšíme se na Vás opět příště.