Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Martin Mazur

„Perfektní destinace... Super lidi a super prožitá dovolená plná relaxu”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Lucka
Naše dovolená v Šibeniku se moc vydařila. Spokojenost jak s ubytováním v mobilheimu,tak s celkovým prostředím. Chválím i p. Moniku delegátku... Doufám, že bude příležitost i příští rok Solaris navštívit. (byly jsme od 30.8 až 6.9)
Honza Kutáč
Dobrý den. Jsme velice rádi, že jste byli v Solarisu spokojeni a Vaši pochvaly si moc vážíme. Nashledanou příští rok
Kamila Košinová
Dobrý den,moc rádi by jsme vám poděkovali za úžasnou dovolenou v Murtru kterou jsme si užili v polovině srpna díky vaší cestovní kanceláři,ubytování bylo naprosto perfektní a paní delegátka se o nás krásně starala se vším nám poradila a vše o co jsme požádali nám zařídila. Ještě jednou vám děkujeme.
Honza Kutáč
Dobrý den. Velice si Vážíme Vaši pochvaly a jsme rádi, že se Vám s námi na dovolené líbilo. Samozřejmě vše vyřídíme i paní delegátce.....
jan
Dakujem vám za krásnu dovolenku v šibeníku.nedá sa vám čo vytknúť,všetko bolo bez chybičiek.P.delegátka Monika Svobodová,bola milá a ústretová,domčeky boli čisté,bez závad,rezort na úrovni.Určite odporučím vaše služby CK svojim známym a priateľom.
Honza Kutáč
Děkujeme za Váš kladný příspěvek. Pochvalu samozřejmě předáme i naši delegátce Monice. Jsme velice rádi, že se Vám na dovolené s námi líbilo....
Jitka+Zdeněk+Olí+Kryštof
Vřele doporučujeme dovolenou v resortu Solaris. Mobilní dům Eurohouse splnil veškeré očekávání! dostatečně vybavený, čistý,umístěn v piniovém háji, ale v blízkosti pláže. Ideální dovolená s dětmi! Naše delegátka paní Svobodová byla skvělá a vše organizovala k naší největší spokojenosti. Moc děkujeme týmu CHERRY tour za krásnou letní dovolenou a v příští sezóně opět na slyšenou/viděnou :-)
Jan Kutáč
Velmi si vážíme Vaší pochvaly, kterou samozřejmě předáme i naši paní delegátce. Jsme rádi, že se Vám v Solarisu líbilo a pevně věříme, že se zase za rok uvidíme v některé z našich destinací.
Mirek
Strávili jsme dovolenou na ostrově Murter (Jezera Lovišča) 12.7. - 19.7.2014. Musím velmi pochválit přístup delegátky i kvalitu ubytování v mobilním domě. Rezort je velmi dobře vybaven jen trochu dražší. Jinak nádherné okolí na ostrově. Vřele doporučujeme jak lokalitu, tak i služby CK Cherry Tour.
Petr
Děkujeme za zprávu a těší nás, že se Vám u nás líbilo.
Lenka Havránková
Strávili jsme pěknou dovolenouv resortu Solaris 5-12/7.Vše bylo podle našich představ,domeček pékný a čistý a až na vrtkavé počasí ,jsme byli velmi spokojeni.Resort je dražší ,ale věděli jsme ,do čeho jdeme .Zvlášt bychom chtěli poďěkovat slečně Zdeňce,která Vaší cestovkou zastupovala.Nejen že je moc hezká ,ale také velmi milá a ochotná .Můžeme všem vřele doporučit!!
Petr, CHERRY TOUR
Dobrý den, děkuji za příspěvek. Vzkaz naší delegátce vyřídíme :)