Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Martin Mazur

„Perfektní destinace... Super lidi a super prožitá dovolená plná relaxu”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Martina Fraňková
Tímto bych chtěla poděkovat za skvělou dovolenou s vaší cestovní kanceláří v kempu Bijela Uvala v Poreči. Čisté karavany blízko moře, výborné animační programy, rozsáhlý a přesto klidný kemp a v neposlední řadě profesionální přístup vaší CK. A paní delegátka \"Cherrynka\" byla naprosto úžasná, taková třešinka na dortu naší skvělé dovolené! Zdraví Vás vaše ovečky :-)
Laďka Militká
Na přelomu července a srpna jsme strávili krásnou dovolenou v Poreči,kemp Biela Uvala.Poprvé jsme bydleli v karavanu a SUPR.Moc pěkný kemp,všude čisto,blízko k moři, zkrátka nádherná dovolená,jen ten týden byl moc krátký,určitě to chce na dýl! Ještě chceme poděkovat delegátu Petrovi za ochotu,vstřícnost a dobrou náladu!Tímto ho zdravíme a rádi se s ním znovu setkáme. Všem tento kemp upřímně doporučujeme!!! Zdraví Laďka a Libor Militký
Pavla Šoukalová
Využili jsme služeb Cherry Tour a prožili krásných pět dní na ostrově Murter v kempu Jezera Lovišča. Mohu jenom doporučit! Ubytování v mobilním domku naprosto skvělé, vše funkční, čisté, pohodlné. Celkově kemp nám také vyhovoval, pláž pěkná, vždy se našlo místo, jen trochu škoda, že je štěrková, ale boty do vody vše vyřeší. Malinko nám chyběla typická promenáda s obchůdky a podobně, ale za tímto se dá podniknout výlet. K plusům ještě připojuji supermarket otevřený až do 22:00. V neposlední řadě oceňuji milý a bezproblémový přístup delegátky Radky. Prostě vše jak má být. Jedinou nevýhodou kempu bylo připojení k internetu - je pouze za poplatek a to dost vysoký. Není ale problém najít v okolí restauraci s wi-fi. Rádi doporučíme dalším cestovatelům, hlavně rodinkám s dětmi!
Michaela Broďáková
Děkuji za pěknou dovolenou a lidský přístup při návratu domů, kdy mě pěkně pozlobil zánět močového měchýře. Už se těším na někdy příště a slibuju, že se kvůli mě snad už nebude muset tak často stavět ;-)
Stanislava Ryšková
Moc děkujeme za skvělou dovolenou v Biogradu na Moru ! Velké díky patří delegátce Zdence ! Velice milá, ochotná !
Jiři Kameček
je možné v kempu BU koupit české noviny?