Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Michaela Rycková

„Dobrý deň, pred pár dňami sme sa vrátili z Chorvátska - Kemp BiVillage vo Fažane a chcem Vám týmto poďakovať za úžasnú dovolenku - vlastne rovnakú ako bola minulý rok v Šibeniku a rok predtým v Poreči. Jednanie cestovky super, mailová komunikácia a kopec informácií o cenách, výletoch, navigovanie do kempu - všetko v pohode. Každý rok sme spokojnejší :-) Určite by bolo dobrým krokom mať vo Fažane vlastné kapacity a delegátku. Už sa tešíme na ďalšie leto, uvažujeme rovno o dvojtermíne - týždeň je proste málo:-) ”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

Anna
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak daleko od moře jsou vaše mobilhomy v kempu Galeb v Omišu? Na fotkách se zdá, že jsou přímo na pláži :-) Předem děkuji za odpověď
Andrea Limberková
mobilní domy v Omiši, které nabízíme jsou v druhé řadě a jsou vzdáleny cca 20m od pláže.
Martin
Dobrý den,mám dotaz ohledně karavanu v Poreči.Když si zamluvíme dovolenou do karavanu,musíme být čtyři,nebo nás může být více?Jednalo by se o 4 dospělé a 2 děti.Děkuji za odpověd a přeji hezký den.
Andrea Limberková
Dobrý den, do karavanu je možno více osob,které jsou umístěné na přistýlce v předstanu. V karavanu obvykle bývají 2 dvoulůžkové postele. Některé karavany mají větší postele, kdy by mohl rodič spát s dětmi. S cenou to vypadá potom tak, že 5. osoba do 5 let je zdarma a každá další osoba je za cenu 1500 Kč + taxa dle věku osob. Pak ještě mohu doporučit karavan pro 5-6 osob LUX8, ale už je celkem dost obsazený. Pak také mohu nabídnout mobilní domy v Biogradu na Moru nebo na ostrově Murter, které jsou dostatečně prostorné. S konkrétní rezervací mě můžete kontaktovat na emailu nebo na telefonu (najdete v sekci kontakty).
Lenka
Chtěla bych se zeptat jak je daleko k moři od mobilhome v kempu Mareda a Sirena. Parkování je v ceně u mobilhome????
Andrea Limberková
Dobrý den, mobilní domy v kempu Mareda a Sirena jsou cca 200m od moře. Parkovné není v ceně, platí se 100 Kč/den.
Katka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na karavan Lux 8,5 v Poreči v termínu 13.9-24.9, v ceníku je nula, to znamená že ho nepůjčujete a nebo se za půjčení neplatí a platí se jen poplatky? Děkuji za odpověď
Andrea Limberková
Dobrý den, v tomto termínu karavan není možný, proto je nula.Mohu nabidnout pouze v 7 denním termínu 17.9.-24.9. nebo 24.9.-1.10.201.
Andrea Limberková
Dobrý den, uvolnila se nám rezervace na karavan Lux 8, kdybyste měla zájem o prodloužený termín, zašlete mi email, spočítám Vám cenu.
MARTINA PALAKOVA
Chtěla bych se zeptat zda je možná autobusova doprava v termínu 10.9.-17.9. kemp Zablače v Bašce,a taky zda je možný svoz z Frýdku-Místku,a prosila bych cenu dopravy.
Andrea Limberková
dopravu jiz resime emailem.
Jarmila
S vaší CK jedeme do Chorvatska autobusem.Chtěla bych se zeptat jestli musíme mít pas nebo bude stačit občanka?
Andrea Limberková
pro dospele osoby je dostacujici OP. Pro deti do 15 let je nutny pas, nebo museji byt napsany v pase rodice.