Dovolená bez obav

 

DOVOLENÁ BEZ OBAV I V DOBĚ KORONAVIROVÉ PANDEMIE

 

STORNO POBYTU / ZÁJEZDU bez poplatků s možností převodu úhrady na voucher nebo změny termínu s garantovanou cenou pro sezony 2022 nebo 2023, dle zvoleného období:

  • storno pobytu / zájezdu bez poplatků pro období min. 5 dnů, max. 3 dny před začátkem pobytu, dle platnosti vládních nařízení a podmínek pro vycestování 
    • v případě nutnosti absolvování karantény po příjezdu do destinace (bez alternativy antigenního, PCR či jiného typu testu na COVID-19)
    • uzavření hranic v plánovaném termínu pobytu (s nemožností průjezdu přes tranzitní země v rámci jiných tras)
  • převod veškerých uhrazených finančních prostředků za ubytování na voucher
  • možnost zajištění náhradníka / náhradníků bez poplatku za změnu smlouvy
  • možnost uplatnění pro letoviska Poreč / kemp Bijela Uvala, Poreč / kemp Zelena laguna, Živogošče / kemp Dole

 

POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH, STORNA ZÁJEZDU, příp. PANDEMIE

CHERRY TOUR s.r.o. doporučuje všem klientům sjednání pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a případně pandemie již při rezervaci Vaší dovolené. Celosvětová pandemie koronaviru vnesla do oblasti cestování velké změny, proto s naše cestovní kancelář snaží pružně reagovat na zaváděná opatření a požadavky klientů ve věci sjednání komplexního cestovního připojištění. Již v sezoně 2021 se stala naším partnerem UNIQA pojišťovna, která nabízí více variant pojištění, včetně pojištění pandemie.

UNIQA pojišťovna nabízí v rámci pojištění pandemie krytí nákladů na náhradní ubytování spojených u umístění do karantény, preventivní karanténu nařízenou oprávněnými místními orgány, nákladů na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény do karantény při zahraniční cestě a také rozšíření pojištění stornovacích poplatků o nesplnění zdravotních podmínek k nástupu do veřejného dopravního prostředku sloužícímu k cestě do zahraničí.

 

POJIŠTĚNÍ PROTI ÚPADKU: 

CHERRY TOUR s.r.o. je v souladu s legislativními požadavky řádně pojištěna ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu, na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře. 

Pravidelně aktualizované informace k podmínkám pro vycestování do Chorvatska naleznete na www.cherry-tour.cz

 

Podmínky jsou platné pro smlouvy uzavřené od 01.11.2021 

 


 


 

Dovolená bez obav