Naše společnost


Cestovní kancelář CHERRY TOUR s.r.o.

Svou podnikatelskou činnost jsme zahájili pod obchodní firmou Cestovní agentura CHERRY v roce 1999. Firma rodinného typu byla založena za účelem pronájmu karavanů v Chorvatsku. Od samého počátku byl důraz v prvé řadě kladen na kvalitu nikoliv kvantitu nabízeného produktu. Výběr vhodných kempů k umístění vlastních ubytovacích kapacit podléhá náročným požadavkům, které velice dobře známe díky přímému kontaktu s našimi zákazníky. Každoročně zajišťujeme bezproblémovou dovolenou několika tisícům zákazníků a jsme hrdi na jejich drtivou spokojenost. Díky našemu výhradnímu vlastnictví ubytovacích kapacit nabízíme našim zákazníkům pobyty za bezkonkurenčně nejlepší cenu nejen na českém trhu.

Za účelem poskytnutí větší záruky a komplexnějších služeb se v roce 2010 cestovní agentura transformovala na cestovní kancelář CHERRY TOUR s.r.o. a mění se i právní forma podnikání. V souladu s chorvatskou legislativou námi nabízené pobyty vytváří naše dceřiná CHERRY d.o.o. (družstvo sa ograničenu odgovornošću) se sídlem v Poreči.

Ve spojitosti s každoročními vysokými investicemi do našich karavanů a mobilních domů (mobilhomů) neustále dochází k rozšiřování vlastní ubytovací kapacity a samotného zkvalitňování poskytovaných služeb. V současné době disponujeme nejširší nabídkou kempového ubytování na trhu.

Naše vlastní kapacity (mobilní domy, karavany) se nacházejí v:

Věříme, že si z naší široké nabídky kempového ubytování vyberete a strávíte s námi příjemnou dovolenou. Kolektiv cestovní kanceláře CHERRY TOUR s.r.o.


Náš tým

 

Lukáš Třešňák 

Pracuje ve firmě od samého zrodu, od roku 1999, je jejím zakladatelem a prošel si v CHERRY TOUR všemi pozicemi. Aktivně se denně podílí na chodu firmy i provozu v Chorvatsku. Obklopuje se pouze spolehlivými spolupracovníky, vyžaduje samostatnost a preciznost v každé činnosti. 

Očima zaměstnanců: Nezalekne se žádné výzvy a jde do všeho s vervou. Také proto se firma rok od roku úspěšně rozvíjí v rámci nárůstu počtu vlastních kapacit a tím i vyššího počtu spokojených klientů. V rámci údržby vlastních kapacit se nejlépe cítí v montérkách, v pozici ležmo pod mobilním domem. Mezi jeho záliby mimo jiné patří „kroucení velkým volantem autobusu“. Naslouchá nám a snaží se nám být nejen dobrým šéfem, ale i kamarádem. Volný čas, kterého má poskrovnu, tráví s rodinou a se svými dvěma dcerami, Marianou a Evou.

Xenie Stehlíková

Působní na pozici vedoucí cestovní kanceláře a přijala za své vedení agendy provozu cestovní kanceláře. Vstřícně komunikuje s klienty vždy ráda vyhoví. Je oblíbená v kolektivu i v okruhu zákazníků se kterými přichází stále do styku. S pečlivostí přistupuje ke své práci a na své úkoly nikdy nezapomíná, ráda dotahuje věci do konce. V kolektivu je týmovým hráčem. Je energická a cílevědomá. 


Andrea Limberková

Pracuje ve společnosti od roku 2010 jako asistentka prodeje. Díky své adaptabilnosti se nyní věnuje také účetním a fakturačním záležitostem. Velice ráda komunikuje s klienty, je maximálně vstřícná a vždy ochotně každému vyhoví. Za účelem předání informace klientovi by se snad rozkrájela. Ráda se noří do náročné „papirologie“, kterou se zdárně a precizně prokousává. Je zodpovědná a v kolektivu oblíbená. Ve svém volnu se věnuje synovi Samuelovi. 


Naše společnost - Cestovní kancelář Cherry Tour