Kemp Galeb (mobilní domy), Omiš, Chorvatsko

Termíny 24.9. - 1.10.2022 Změnit
Počet Nocí 7 (8 dní, sobota - sobota)
Doprava Vlastní
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže: 70 m
Vzdálenost od pláže 70m
Klimatizace
Wi-Fi
Bazén
TV
Vzdálenost od pláže: 70 m

Filtr

Doprava:

Vymazat filtr

Poloha

KEMP GALEB *** se nachází na okraji městečka u krásné písčité pláže. V kempu je kvalitní infrastruktura, sportovní vybavenost a bazény. Pro děti jsou pořádány animační programy.

Vybavení a služby kempu

► wifi zdarma

Pláž

► písečná s pozvolným vstupem do moře
► vhodná především pro rodiny s dětmi
► na pláži jsou k dispozici sprchy, plážová restaurace a bar

Sport a zábava

► fotbalové hřiště
► tenisové kurty
► mini Club
► plavecká škola
► večerní programy

Stravování

► vlastní

Vzdálenosti

► cca 70 m k moři

Doprava

► Vlastní - Vzdálenost z Brna 950 km, plán kempu i plán cesty s radami každý klient obdrží před cestou.
► Autokarová - bližší informace v CK. Autobusová doprava je zajišťována našimi smluvními dopravními partnery. Ceny dopravy zahrnují jízdenku tam i zpět a jsou orientační, v závislosti na nástupním místě. Odjezdy jsou možné z různých míst po celé ČR. Autobusová doprava je možná na týdenní pobyty sobota -sobota a odjezd je vždy v pátek před termínem pobytu v odpoledních hodinách a návrat v neděli v dopoledních hodinách po termínu pobytu.

Pořadatel

► chorvatský ubytovatel
► zde nemáme vlastního delegáta
► CHECK IN od 16:00, CHECK OUT do 09:00

Cena zahrnuje

► 7x ubytování v mobilním domě
► spotřebu energií
► ložní prádlo
► ručníky
► pro tuto nabídku nelze uplatnit úhradu benefitními poukázkami

Upozornění: cenová kalkulace na ww.cherry-tour.cz je pouze orientační, finální cenová kalkulace bude zpracována po upřesnění věkového složení všech klientů (tj. počtu dospělých osob nad 18 let, dětí do 6 let, dětí ve věku 12 - 18 let).

Cena nezahrnuje

Povinné příplatky
► parkovné 100 Kč/auto/noc

Splatné na recepci:
► pobytová taxa dospělý 1,5 EUR/osoba/noc
► pobytová taxa dítě 12-18 let 1 EUR/osoba/noc
► registrační poplatek (nad 12 let) 1 EUR/pobyt
► závěrečný úklid 30 EUR/MD 

Volitelné příplatky
► pes 8 - 10 Eur/noc dle sezony

Mobilní dům RELAX Nord 4+2

► velikost 24 m², pro 4 dospělé + 2 děti do 12 let ► klimatizace ► dvouložnicové mobilní domy ► v jedné ložnici je manželská postel, ve druhé ložnici dvě samostatné lůžka a 1 patrové lůžko ► denní místnost s kuchyní (možností 1 přistýlky) ► koupelna se sprchovým koutem a WC ► krytá dřevěná terasa ► SAT TV ► povlečení, ručníky (výměna každých 8 dní) ► vzdálenost od moře je cca 70 m, domy umístěny u sportovišť

Mobilní dům RELAX "A"

► velikost 39 m², pro 5 dospělých + max 1 dítě ► klimatizace ► tříložnicové mobilní domy ► 2 ložnice ► denní místnost s kuchyní (s možností 1 přistýlky) ► 2 koupelny se sprchovým koutem a WC, fénem ► krytá dřevěná terasa ► SAT TV ► povlečení, ručníky (výměna každých 8 dní)

Mobilní dům RELAX "B"

► velikost 39 m², pro 5 dospělých + max 1 dítě ► klimatizace ► tříložnicové mobilní domy ► 2 ložnice ► denní místnost s kuchyní (s možností 1 přistýlky) ► 2 koupelny se sprchovým koutem a WC, fénem ► krytá dřevěná terasa ► SAT TV ► povlečení, ručníky (výměna každých 8 dní)

Mobilní dům SUNSHINE PREMIUM (1.řada)

► velikost 40 m², pro 6 dospělých osob + 2 děti do 12 let ► klimatizace ► moderní design ► LED osvětlení ► tříložnicové mobilní domy ► denní místnost s kuchyní (možností 2 přistýlek) ► 2x koupelna se sprchovým koutem a WC ► krytá dřevěná terasa ► SAT TV ► povlečení, ručníky (výměna každých 8 dní) ► umístění přímo na písečné pláži ► Jacuzzi o velikosti 2x2 m

<div class='ss-text-p ss-text-p__big'><a class="weatherwidget-io" href="https://forecast7.com/cs/43d4416d69/omis/" data-label_1="OMIŠ" data-label_2="Počasí" data-theme="original" >OMIŠ Počasí</a> <script> !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://weatherwidget.io/js/widget.min.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,'script','weatherwidget-io-js'); </script></div><script>!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://weatherwidget.io/js/widget.min.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,'script','weatherwidget-io-js');</script>

Hodnocení

Celkové skóre 10 Hodnotil 1 klient Cherry Tour
Poloha
10
Ubytování
10
Služby
10
Čistota
10

Jaroslav

Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek