Filtr

Doprava:

Vymazat filtr

Poloha

Ostrov KRK je největší a polohou k České republice nejbližší ostrov v Jaderském moři. S pevninou ho spojuje 1.440 m dlouhý betonový most, který se klene dvěma oblouky přes ostrůvek Svatého Marka ve výšce 66 m nad mořskou hladinou. Krčský most je nejenom mistrovským dílem stavebního inženýrství, ale i významným faktorem v rozvoji ostrova. Ostrov Krk je proslaven svými krásnými plážemi, bujnou, stále zelenou vegetací, čistým mořem a také svými příznivými klimatickými podmínkami, které působí blahodárně při léčení kožních onemocnění a onemocnění dýchacích cest. Jeho bohatá turistická tradice sahá až na konec 19. století, kdy se město Baška stalo doménou českých návštěvníků. Slovo čeh zde znamenalo před 1. světovou válkou totéž, co lázeňský host. Významnými zdejšími občany se stali Češi Emil Geistlich a MUDr. Zdeňka Čermáková. E. Geistlich postavil v Bašce v r. 1911 hotel Baška, jehož kapacita třikrát převyšovala dosavadní kapacitu všech hotelů v Bašce; MUDr. Čermáková věnovala Baščanům více jak 40 let obětavé lékařské služby. Je zde po ní pojmenováno zdravotní středisko a jedna z hlavních ulic. Ostrov Krk se může pochlubit další zvláštností – turistické trasy jsou zde značeny podle náročnosti Klubem českých turistů.

Baška:
Baška se nachází na jihu ostrova Krk a českým turistům je známa jako lázeňské město. Leží na úpatí divokých ostrovních hřebenů v dlouhé úrodné nížině. Jeho atmosféra, nádherné přírodní pláže, skrytá romantická zákoutí, rušné večerní promenády, kvalitní sportoviště, dětské tobogány a fascinující přírodní scenérie, dotvářejí obraz naprosté dokonalosti.

O kempu:
Je položen severovýchodně od města Baška, od jehož centra však není vzdálen více než 15 minut pohodlné chůze po pobřežní promenádě. Je ukryt v zátoce s nádhernou oblázkovou pláží sevřenou vysokými a drsnými skalisky. Tyrkysově zbarvené moře ostře kontrastuje s jemnými bílými oblázky a křišťálově čistá voda umožňuje průhledy na živé mořské dno až do hloubky několika desítek metrů. Dle našeho mínění kemp leží na jednom z nejkrásnějších míst Jadranského pobřeží. Terén se zde svažuje, je částečně zalesněný s terasovitě upravenými parcelami. Nachází se tu restaurace, směnárna, obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, volejbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis a dětský koutek. Pobyt v tomto kempu můžeme vřele doporučit všem, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v opravdu krásné přírodě a jsou připraveni respektovat pravidla naturistických zařízení.

Delegát CK:
Česky mluvící delegát CK je ve středisku Zablače

Vybavení a služby kempu

► restaurace
► směnárna
► obchod s potravinami, s ovocem a zeleninou
► dětský koutek

Pláž

► nádherná oblázková s pozvolným vstupem

Sport a zábava

► volejbalové hřiště
► tenisové kurty
► stolní tenis

Stravování

► vlastní

Vzdálenosti

► 300 m od pláže
► cca 1 km od centra Bašky

Doprava

► Vlastní
► Autokarová zajišťována CK Victoria

Pořadatel

► CK Victoria

Povinné příplatky

► parkovné 150 Kč/auto/noc
► pobytová taxa dospělý 50 Kč/osoba/noc
► pobytová taxa dítě 12-18 let 30 Kč/osoba/noc
► závěrečný úklid 390 Kč/karavan
► vratná kauce 1000 Kč/karavan - splatná na místě

Volitelné příplatky

► ložní prádlo 290 Kč/osoba/pobyt
► ručník a osuška 100 Kč/osoba/pobyt
► cestovní pojištění

Karavan

Karavan Cool ADRIA nová
► 1 ložnice se 4–5 lůžky s molitanovými matracemi, možno i skládanými z více částí (uspořádání 2+2, 2+3, 2+2P+1), šatní skříň
► 5. osoba na lůžku v karavanu nebo ve stanové přístavbě na přistýlce
► Deky a polštáře (povlečení za příplatek)
► Vybavený kuchyňský kout, lednice 120 l ve stanové přístavbě 8 m2
► Elektrické osvětlení, zásuvka 220 V
► Slunečník
► Zahradní nábytek (stůl a židle)
► Sušák na prádlo
► Parkovací místo pro jedno vozidlo (za příplatek)
► Karavany jsou umístěny na terase ve svahu, asi 300 m od pláže.

<div class='ss-text-p ss-text-p__big'><a class="weatherwidget-io" href="https://forecast7.com/cs/44d9714d75/baska/" data-label_1="BAŠKA" data-label_2="WEATHER" data-theme="original" >BAŠKA WEATHER</a> <script> !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://weatherwidget.io/js/widget.min.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,'script','weatherwidget-io-js'); </script></div><script>!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://weatherwidget.io/js/widget.min.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,'script','weatherwidget-io-js');</script>

Hodnocení

Poloha
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Čistota
nehodnoceno
---

Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek