"STORNO COVID, aneb cestujte bez obav" Aktuální informace ke koronaviru Aktuální novinky v cestování Autobusem do vinného sklípku Cestovní pojištění 2024 Cestuji autem Dárkové poukazy 2023 DELEGÁT / DELEGÁTKA Dokumenty ke stažení Dovolená v Chorvatsku eRecept FIRST MINUTE slevy nejvýhodněji do 30.11.2023 FIRST MINUTE slevy pokračují Fotosoutěž - vyhlášení výherců Grupe Historie Istrijského poloostrova Chorvatsko od 01.01.2023 v Eurozóně Chorvatsko součástí Schengenu Chorvatsko stále v plném proudu Informace k dopravě Informace pro prodejce Istrie - povinná opatření k omezení spotřeby pitné vody Jak hodnotí náš klient Respect Club dovolenou s Cherry? Katalog ke stažení Kemp Zelena Laguna v Poreči - ocenění kvality ADAC Kempy v Chorvatsku Kolektivy Koronavirus nemá rád vysoké teploty, s příchodem teplého počasí ustoupí Křídla dětem - podzimní sbírka LÉTO 2022 již v prodeji ! Luxusní mobilní domy Mapy kempů Modernizace v Zelene Laguně Momentální situace v Chorvatsku Naše společnost Nové krásné terasy v Poreči Nové terasy v Biogradu Novinky v cestování Ochrana osobních údajů Opći uvjeti Otevírací doba CHERRY TOUR Otevírací doba CHERRY TOUR během svátků Otevírací doba CHERRY TOUR ve dnech 29.03. - 01.04.2024 Platby, ceny, slevy, storna Pod křídly andělů Podmínky pro vstup do Chorvatska 2023 Podmínky vstupu do Chorvatska Poreč - tipy na výlety do okolí Porovnání ubytování Prozatimní uzavření pobočky Recenze ubytování Smještaj Speciální nabídka Společenský ples CHERRY TOUR 2020 Spuštění rezervací na sezónu 2021 Tisková zpráva asociací cestovních kanceláří zákazníkům TOP FIRST MINUTE do 30.11.2022 Types of accommodation Typy ubytování Ukončení sezony Upozornění Uvjeta plaćanja i otkaza Uzavření kanceláře dne 08.11.2023 Veletrh cestovního ruchu Ostrava Vydávání cestovních dokladů od 1.7.2018 Vyjádření ke koronaviru Výstava DOVOLENÁ 2022

"STORNO COVID, aneb cestujte bez obav"

Vážení klienti,

nebojte se u nás objednávat dovolenou za nejvyšší možné časové slevy! Připravili jsme Vám v této nelehké době "program BEZ OBAV"

I. STORNO ZDARMA do 2 dnů před odjezdem s navrácením všech záloh*

Vrácení všech plateb nejpozději do 14 dnů v případě, že budete stornovat pobyt minimálně 5, maximálně 2 dny před začátkem pobytu, pokud bude dle vládních nařízení platit: 

  • Nutnost nastoupit do karantény při příjezdu do destinace či po návratu do ČR (bez alternativy testu)
  • Uzavření hranic (případně nemožnosti průjezdu přes tranzitní země bez možnosti jiné trasy)

 

II. ZMĚNU TERMÍNU ZDARMA* 

  • a to v případě onemocnění COVID-19 nebo nutnosti nastoupit karanténu před odjezdem. 

 

III.POJIŠTĚNÍ STORNA (doporučujeme sjednat)  

  • pro případ onemocnění COVID-19 před či během pobytu. Toto pojištění je součástí cestovního pojištění UNIVERSAL od Generali Česká pojišťovna a kryje 80% stornopoplatků. 

 

 

*Výše uvedené podmínky se vztahují na všechny naše destinace**, pokud postihnou alespoň jednoho účastníka na smlouvě a jsou platné od 15. 01. 2021

**Poreč – Bijela Uvala, Zelena Laguna, Biograd na Moru, Murter, Živogošće

V ostatních případech platí běžné storno podmínky.

 

Zároveň jsme připravili speciální akci na destinaci BIOGRAD NA MORU, kemp Park Soline .

 

  • First minute sleva 35% platná na objednávky 20.11. - 31.01.2021.

 

 


"STORNO COVID, aneb cestujte bez obav"