"STORNO COVID, aneb cestujte bez obav" Aktuální informace ke koronaviru Aktuální novinky v cestování Autobusem do vinného sklípku Cestovní pojištění 2024 Cestuji autem Dárkové poukazy 2023 DELEGÁT / DELEGÁTKA Dokumenty ke stažení Dovolená v Chorvatsku FIRST MINUTE slevy nejvýhodněji do 30.11.2023 FIRST MINUTE slevy pokračují Fotosoutěž - vyhlášení výherců Grupe Historie Istrijského poloostrova Chorvatsko od 01.01.2023 v Eurozóně Chorvatsko součástí Schengenu Chorvatsko stále v plném proudu Informace k dopravě Informace pro prodejce Istrie - povinná opatření k omezení spotřeby pitné vody Jak hodnotí náš klient Respect Club dovolenou s Cherry? Katalog ke stažení Kemp Zelena Laguna v Poreči - ocenění kvality ADAC Kempy v Chorvatsku Kolektivy Koronavirus nemá rád vysoké teploty, s příchodem teplého počasí ustoupí Křídla dětem - podzimní sbírka LÉTO 2022 již v prodeji ! Luxusní mobilní domy Mapy kempů Modernizace v Zelene Laguně Momentální situace v Chorvatsku Naše společnost Nové krásné terasy v Poreči Nové terasy v Biogradu Novinky v cestování Ochrana osobních údajů Opći uvjeti Otevírací doba CHERRY TOUR Platby, ceny, slevy, storna Pod křídly andělů Podmínky pro vstup do Chorvatska 2023 Podmínky vstupu do Chorvatska Poreč - tipy na výlety do okolí Porovnání ubytování Prozatimní uzavření pobočky Recenze ubytování Smještaj Speciální nabídka Společenský ples CHERRY TOUR 2020 Spuštění rezervací na sezónu 2021 Tisková zpráva asociací cestovních kanceláří zákazníkům TOP FIRST MINUTE do 30.11.2022 Types of accommodation Typy ubytování Ukončení sezony Upozornění Uvjeta plaćanja i otkaza Uzavření kanceláře dne 08.11.2023 Veletrh cestovního ruchu Ostrava Vydávání cestovních dokladů od 1.7.2018 Vyjádření ke koronaviru Výstava DOVOLENÁ 2022

Informace k dopravě

 

I. Autobusová doprava  je zajišťována našimi smluvními partnery, s odjezdem z ČR do Chorvatska v pátečních odpoledních hodinách. Centrálním odjezdovým místem je Brno, kdy i základní cena je kalkulována z tohoto místa. Jiná nástupní místa v ČR jsou možná dle možnosti dopravce, bližší informace na zpětné ověření v CK, v případě nástupu mimo centrální odjezdové místo v Brně, je účtován příplatek za svoz. 

Doprava autobusem je možná na týdenní termíny sobota - sobota (odjezd v pátek odpoledne z ČR, návrat další neděli dopoledne do ČR). 

TRASA ISTRIE  

  • zastávky: Poreč - kemp Bijela Uvala****, Poreč - kemp Zelena Laguna****, Funtana - Apartmánový dům Jasmine
  • cena: na vyžádání v CK

TRASA MAKARSKÁ RIVIÉRA

  • zastávky: Živogošće - kemp Dole**
  • cena: na vyžádání v CK

 

Cena zahrnuje: 

  1. autobusovou dopravu jedné osoby do dané destinace a zpět
  2. přepravu 1 zavazadla do 15 kg a 1 příručního zavazadla do 5 kg

 

Podmínky přepravy: 

  1. každá osoba má v autobusu své vlastní místo (včetně dětí)
  2. cena je platná na osobu bez rozdílu věku dětí
  3. přeprava zvířat autobusem není možná 

 

 II. V případě dopravy našich kolektivů a skupin je vypravena autobusová linka po moravské trase se zastávkami bez příplatkuOstrava, Hranice na Moravě, Olomouc, Brno do destinace Istrie. 

Doprava je zajištěna 2 typy autobusů:

MAN 57 míst

zahraniční autobus v plné výbavě: klimatizace, WC, nápojový automat pro přípravu teplých nápojů či instantních polévek, lednice s chlazenými nápoji, sklopná sedadla s výsuvem, DVD přehrávač.

 

 

MERCEDES 49 míst

zahraniční autobus v plné výbavě: klimatizace, WC, nápojový automat pro přípravu teplých nápojů či instantních polévek, lednice s chlazenými nápoji, sklopná sedadla s výsuvem, DVD přehrávač. 

 

Pokyny k odjezdu a čas odjezdu jsou standardně zasílány klientům dle objednávky cca 7 dnů před nástupem na zájezd/ubytování. 

Svozové jízdy mohou být zajištěny prostřednictvím autobusů, mikrobusů, osobních aut, případně jejich kombinací. CK si vyhrazuje právo za změnu nástupního místa.