Vaše dojmy

Byly jste s námi na dovolené? Podělte se o své zážitky s ostatními :)

Reakce na příspěvěk od Vodrážková

„Děkuji Cherry touru a paní delegátce Evě Kličkové za pohodovou dovolenou na ostrově Murter. Přístup, který je empatický je potřeba ocenit. Vše bylo výborné.”
Celkové hodnocení
realybad
bad
average
good
realygood

Hodnocení zákazníků

František
Dobrý den,letos se chceme vydat s Vaší CK-na dovolenou.Poreč,kemp Bijela Uvala.Termín od .30.07.-11.08.2011.Měly bychom zájem o ubytování v karavanu Lux8.Zašlete nám,nějaké informace?Ještě jedna otázka jestli tam může pes?Děkuji za odpověď
Lukáš Třešňák
Veškeré informace ohledně pobytů a ubytování najdete v nabídce zájezdů. Psa si s sebou do kempu můžete samozřejmě vzít. Jen je jeho pobyt zpoplatněn.
Romana
Dobrý den, rozhoduji se mezi dovolenou v Primoštenu nebo v Bašce na Krku...máme dvě malé děti, kde si myslíte, že je to hezčí co se týče karavanů, pláží a kempů? Předem děkuji za vaše rady a postřehy. R.
Petra S.
v Primoštenu je moc krásně, ale karavany tam kvůli větrům nemají předstany a jsou v mírném svahu. Moře je supr, ale taky skalnaté. V Bašce jsme byli loni a dlouhá mírná oblázková pláž okouzlila nás i děti. Navíc kemp je celý na rovné ploše. V Primoštenu musíte do města autem a v Bašce to je asi 5 min chůze. Takže já říkám Baška. Máte někdo jiný názor?
Andrea Limberková
Souhlasim, ze Baska je pro deti lepsi. Jinak take doporucujeme Porec, kde je plaz sice clenitejsi (oblazkova plaz i betonova plata), ale zato vybavenost a zabava pro deti uzasna (velky detsky koutek, bazen primo v kempu, tobogan a jine atrakce). Take doporucujeme ubytovani v mobilnich domech v Biogradu na Moru, kde je plaz vhodna nejen pro deti, ale i neplavce a do mesta se dostanete prochazkou podel pobrezi za cca 15min.V kempu je take detske hriste a nedaleko se nachazi mestsky bazen s toboganem. A dale pro deti je take vhodny ostrov Murter, taktez ubytovani v mobilnich domech v kempu zasitenem borovicemi. Urcite je z ceho vybirat.
Kamil Hráček
Dobrý den, na jaké je úrovni sociální zařízení v kempu Daniel, Chorvatsko-Ruskamen
Dáša
Odpovídám na dotaz,,Chorvatsko Ruskamen kemp Daniel.V tomto kempu jsme byli loni na poslední chvíli od moře v chatce.Osobně pro mě tento kemp zanechal ty nejhorší podmínky co se týče sociálek a dostupnosti z naší chatky k moři.Ten kdo má rád lezení do kopců tak se mu tam bude líbit.Měli jsme chatku na samým vrcholu kempu.A co se týče sociálek ve vnitř 2 záchody na sezení,1 šlapka,3 sprchy ženské ,4 sprchy,2záchody sedací a 1 šlapky pánské.Venku jedno korýtko dlouhé 4 m na mytí zubů.Takže když si někdo čistil zuby vedle Vás tak jste viděl jak kolem vás plují jeho splašky.1 venkovní sprha.Pláže byly malé, ale poklidné a čisté.Moře krásné.Pokud byste chtěl vidět nějaké fotky pište na imye@seznam.cz.
Jana
Dobrý den, objednala jsem si pobyt v Poreč od 13.8.do 20.8. 2011 v LUX8 s autobusovou dopravou. Chtěla jse, se zeptat, jaé jsou postele v tomto karavanu? Jsou tam dvě manželské postele? A druhý dotaz týkající se dopravy. chceme setovat s 2 letým dítkem a zajímá mě, jak je to s dopravou mikrobusem. Jestli ho veze určený řidič doúpravní společnost nebo ho musí řídit někdo z nás? A jestli s ním může jet jen 4 dospělé osoby a jedno dítko a kolik by ta cesta stála na jednu osobu? Děkuji za odpověď. Jana S.
Andrea Limberková
ano, v karavanu jsou velké postele na každé straně, v rozměru 160x200.Co se týče dopravy, je možno zvolit autobusou přepravu našeho smluvního partnera, nebo mikrobusovou, kterou zajišťuje naše CK s našim řidičem. Tedy mikrobus neřídíte sami, ale řidič Vás vyzvedne, doveze na místo a přiveze zpět domů.
Lenka
Dobrý den mám dvě děti.Pokud bych chtěla na dovolenou do Chorvatska musí mít děti pas nebo stačí je mít v občanském průkazu popřípadě jejich rodné listy?Jela bych autobusem s vaší agenturou.Děkuji
Lukáš Třešňák
dobrý den, děti cestující s rodiči nemusí mít svůj vlastní cestovní doklad. Stačí že jsou zapsáni ve Vašem pase.
mikulecký
:-) dík za pěknou dovolenou
Andrea Limberková
I my děkujeme a těší nás Vaše spokojenost. Těšíme se na Vás opět příště.