"STORNO COVID, aneb cestujte bez obav" Aktuální informace ke koronaviru Aktuální novinky v cestování Autobusem do vinného sklípku Cestovní pojištění 2023 Cestuji autem Dárkové poukazy 2023 Dokumenty ke stažení Dovolená v Chorvatsku FIRST MINUTE slevy pokračují Fotosoutěž - vyhlášení výherců Grupe Historie Istrijského poloostrova Chorvatsko od 01.01.2023 v Eurozóně Chorvatsko součástí Schengenu Chorvatsko stále v plném proudu Informace k dopravě Informace pro prodejce Istrie - povinná opatření k omezení spotřeby pitné vody Jak hodnotí náš klient Respect Club dovolenou s Cherry? Katalog ke stažení Kemp Zelena Laguna v Poreči - ocenění kvality ADAC Kempy v Chorvatsku Kolektivy Koronavirus nemá rád vysoké teploty, s příchodem teplého počasí ustoupí Křídla dětem - podzimní sbírka LÉTO 2022 již v prodeji ! Luxusní mobilní domy Mapy kempů Modernizace v Zelene Laguně Momentální situace v Chorvatsku Naše společnost Nové krásné terasy v Poreči Nové terasy v Biogradu Novinky v cestování Opći uvjeti Otevírací doba CHERRY TOUR Platby, ceny, slevy, storna Pod křídly andělů Podmínky pro vstup do Chorvatska a návrat do ČR 2022 Poreč - tipy na výlety do okolí Porovnání ubytování Prozatimní uzavření pobočky Recenze ubytování Smještaj Speciální nabídka Společenský ples CHERRY TOUR 2020 Spuštění rezervací na sezónu 2021 Tisková zpráva asociací cestovních kanceláří zákazníkům TOP FIRST MINUTE do 30.11.2022 Types of accommodation Typy ubytování Ukončení sezony Upozornění Uvjeta plaćanja i otkaza Veletrh cestovního ruchu Ostrava Vydávání cestovních dokladů od 1.7.2018 Vyjádření ke koronaviru Výstava DOVOLENÁ 2022

Momentální situace v Chorvatsku

Aktuální informace pro cestování do Chorvatska:

Nebojte se cestovat, je to možné, i když jsou platná určitá omezení:

ČR je opět zařazena do zeleného seznamu, na výjimku Moravskoslezského kraje. Co to znamená: 

  1.  pokud má osoba trvalé bydliště v Moravskoslezském kraji, ale nezdržuje se zde ani nebydlí, vyplní čestné prohlášení. Toto odevzdá na hranicích ve Slovinsku, pokud budou vyžadovat.  

Čestné prohlášení dospělý 

Čestné prohlášení dítě

      2. pokud osoba bydlí v Moravskoslezském kraji, může projíždět Slovinskem, a to v průběhu 12 hodin.

U tranzitu přes Slovinsko není problém, jestli je občan na zeleném nebo na žlutém seznamu, tam je to v pořádku. Všichni ale musí dodržet jednu věc, tedy do 12 hodin od vjezdu musí opustit Slovinsko.

Více můžete najít v článku zde nebo na stránkách MZV

A jaká je situace přímo na místě? 

  • pláže jsou poloprázdné
  • rozestupy 1,5 m v restauracích a desinfekce
  • doporučené nošení roušek v obchodech 

 

 


Těšíme se na vás ve všech našich destinacích.

 


Kolektiv Cherráků

 

 


Momentální situace v Chorvatsku