"STORNO COVID, aneb cestujte bez obav" Aktuální informace ke koronaviru Aktuální novinky v cestování Autobusem do vinného sklípku Cestovní pojištění 2024 Cestuji autem Dárkové poukazy 2023 DELEGÁT / DELEGÁTKA Dokumenty ke stažení Dovolená v Chorvatsku eRecept FIRST MINUTE slevy nejvýhodněji do 30.11.2023 FIRST MINUTE slevy pokračují Fotosoutěž - vyhlášení výherců Grupe Historie Istrijského poloostrova Chorvatsko od 01.01.2023 v Eurozóně Chorvatsko součástí Schengenu Chorvatsko stále v plném proudu Informace k dopravě Informace pro prodejce Istrie - povinná opatření k omezení spotřeby pitné vody Jak hodnotí náš klient Respect Club dovolenou s Cherry? Katalog ke stažení Kemp Zelena Laguna v Poreči - ocenění kvality ADAC Kempy v Chorvatsku Kolektivy Koronavirus nemá rád vysoké teploty, s příchodem teplého počasí ustoupí Křídla dětem - podzimní sbírka LÉTO 2022 již v prodeji ! Luxusní mobilní domy Maps of campsites Modernizace v Zelene Laguně Momentální situace v Chorvatsku Naše společnost Nové krásné terasy v Poreči Nové terasy v Biogradu Novinky v cestování Ochrana osobních údajů Opći uvjeti Otevírací doba CHERRY TOUR Otevírací doba CHERRY TOUR během svátků Otevírací doba CHERRY TOUR ve dnech 29.03. - 01.04.2024 Platby, ceny, slevy, storna Pod křídly andělů Podmínky pro vstup do Chorvatska 2023 Podmínky vstupu do Chorvatska Poreč - tipy na výlety do okolí Porovnání ubytování Prozatimní uzavření pobočky Recenze ubytování Smještaj Speciální nabídka Společenský ples CHERRY TOUR 2020 Spuštění rezervací na sezónu 2021 Tisková zpráva asociací cestovních kanceláří zákazníkům TOP FIRST MINUTE do 30.11.2022 Types of accommodation Typy ubytování Ukončení sezony Upozornění Uvjeta plaćanja i otkaza Uzavření kanceláře dne 08.11.2023 Veletrh cestovního ruchu Ostrava Vydávání cestovních dokladů od 1.7.2018 Vyjádření ke koronaviru Výstava DOVOLENÁ 2022

Naše společnost


Cestovní kancelář CHERRY TOUR s.r.o.

Svou podnikatelskou činnost jsme zahájili pod obchodní firmou Cestovní agentura CHERRY v roce 1999. Firma rodinného typu byla založena za účelem pronájmu karavanů v Chorvatsku. Od samého počátku byl důraz v prvé řadě kladen na kvalitu nikoliv kvantitu nabízeného produktu. Výběr vhodných kempů k umístění vlastních ubytovacích kapacit podléhá náročným požadavkům, které velice dobře známe díky přímému kontaktu s našimi zákazníky. Každoročně zajišťujeme bezproblémovou dovolenou několika tisícům zákazníků a jsme hrdi na jejich drtivou spokojenost. Díky našemu výhradnímu vlastnictví ubytovacích kapacit nabízíme našim zákazníkům pobyty za bezkonkurenčně nejlepší cenu nejen na českém trhu.

Za účelem poskytnutí větší záruky a komplexnějších služeb se v roce 2010 cestovní agentura transformovala na cestovní kancelář CHERRY TOUR s.r.o. a mění se i právní forma podnikání. V souladu s chorvatskou legislativou námi nabízené pobyty vytváří naše dceřiná CHERRY d.o.o. (družstvo sa ograničenu odgovornošću) se sídlem v Poreči.

Ve spojitosti s každoročními vysokými investicemi do našich karavanů a mobilních domů (mobilhomů) neustále dochází k rozšiřování vlastní ubytovací kapacity a samotného zkvalitňování poskytovaných služeb. V současné době disponujeme nejširší nabídkou kempového ubytování na trhu.

Naše vlastní kapacity (mobilní domy, karavany) se nacházejí v:

Věříme, že si z naší široké nabídky kempového ubytování vyberete a strávíte s námi příjemnou dovolenou. Kolektiv cestovní kanceláře CHERRY TOUR s.r.o.


Náš tým

 

Lukáš Třešňák 

Pracuje ve firmě od samého zrodu, od roku 1999, je jejím zakladatelem a prošel si v CHERRY TOUR všemi pozicemi. Aktivně se denně podílí na chodu firmy i provozu v Chorvatsku. Obklopuje se pouze spolehlivými spolupracovníky, vyžaduje samostatnost a preciznost v každé činnosti. 

Očima zaměstnanců: Nezalekne se žádné výzvy a jde do všeho s vervou. Také proto se firma rok od roku úspěšně rozvíjí v rámci nárůstu počtu vlastních kapacit a tím i vyššího počtu spokojených klientů. V rámci údržby vlastních kapacit se nejlépe cítí v montérkách, v pozici ležmo pod mobilním domem. Mezi jeho záliby mimo jiné patří „kroucení velkým volantem autobusu“. Naslouchá nám a snaží se nám být nejen dobrým šéfem, ale i kamarádem. Volný čas, kterého má poskrovnu, tráví s rodinou a se svými dvěma dcerami, Marianou a Evou.

Xenie Stehlíková

Působní na pozici vedoucí cestovní kanceláře a přijala za své vedení agendy provozu cestovní kanceláře. Vstřícně komunikuje s klienty vždy ráda vyhoví. Je oblíbená v kolektivu i v okruhu zákazníků se kterými přichází stále do styku. S pečlivostí přistupuje ke své práci a na své úkoly nikdy nezapomíná, ráda dotahuje věci do konce. V kolektivu je týmovým hráčem. Je energická a cílevědomá. 


Andrea Limberková

Pracuje ve společnosti od roku 2010 jako asistentka prodeje. Díky své adaptabilnosti se nyní věnuje také účetním a fakturačním záležitostem. Velice ráda komunikuje s klienty, je maximálně vstřícná a vždy ochotně každému vyhoví. Za účelem předání informace klientovi by se snad rozkrájela. Ráda se noří do náročné „papirologie“, kterou se zdárně a precizně prokousává. Je zodpovědná a v kolektivu oblíbená. Ve svém volnu se věnuje synovi Samuelovi. 


Naše společnost - Cestovní kancelář Cherry Tour